Prekių katalogas

Kaip išsirinkti vaflinę?

 

Įvairių formų ir skonių vafliai ne vieną nukelia į nerūpestingą vaikystę. Prisimenate tuos traškius ir gardaus skonio vaflius iš vaikystės, kuriuos gardindavote mėgstamais priedais? Skaniais ir gardžiais rytais, kurie mus nukelia į vaikystės prisiminimus galima mėgautis ir dabar. Juk nėra nieko smagiau pradėti dieną nuo karštų ir garuojančių, įvairiais priedais paskanintų vaflių. Šiems traškiems skanėstams pagaminti jums reikės vaflinės, kurios pagalba greitai ir nesunkiai išsikepsite norimos formos vaflius visai šeimai. Vaflinių pasirinkimas yra itin platus, todėl tokioje gausybėje tikrai gali apsisukti galva. Pateikiame pagrindinius patarimų į ką atkreipti dėmesį renkantis vaflines.

Vaflinių pasirinkimas

Vaflinės forma – vaflinių gamintojai siūlo pačių įvairiausių formų vaflines, daugelis jų įrenginyje turi integruotas išimamas plokšteles, su skirtingomis formomis. Vienos populiariausių vaflių formų – širdelių, stačiakampio ir apskritimo formos. Kokią vaflinės formą pasirinki – priklauso tik nuo jūsų poreikių, kad ir kokią formą pasirinksite, vaflių skonis nuo to tikrai nepasikeis.

Vaflinė galingumas – svarbus kriterijus į kurį būtina atkreipti dėmesį tiems, kurie nenori ilgai praleisti laiko virtuvėje, o nori kuo greičiau mėgautis traškiais ir gardžiais vafliais. O tai priklauso nuo vaflinės galingumo, kuo vaflinė galingesnė, tuo greičiau joje bus galima kepti vaflius. Galingesnės vaflinės kur kas greičiau įkaista ir iškepa vaflius, negu mažesnio galingumo įrenginys. Tiesa, galingesnių vaflinių kainos yra didesnės, tačiau jose vafliai iškeps ne tik greičiau, bet ir bus tvirtesni, būsite tikri, kad tešla tolygiai pasiskirstė ir pilnai iškepė.

Vaflinės danga – idealiausias pasirinkimas – neprisvylanti ir nelipanti vaflinės įrenginio danga. Viena populiariausių dangų yra tefloninė danga, tokią medžiagą lengva valyti, vienintelis jų trūkumas – jos lengvai braižosi, todėl svarbu būti itin atidiems ir nevalyti tefloninės dangos su šiurkščiomis šluostėmis. Kitas pasirinkimas – keramikinė danga. Tokia danga yra atspari įbrėžimais, itin greitai įkaista, tačiau tokios dangos valfinės dažnai yra brangesnės.

Vaflinės korpusas – nuo jo priklauso vaflinės kaina ir ilgaamžiškumas. Vienos pigiausių vaflinių yra plastikiniais korpusais, plastikinius korpusus turinčios vaflinės yra lengvesnės, jas lengva su savimi pasiimti vykstant atostogų, tačiau jos nėra atsparios pažeidimams, lengvai braižosi, gali įtrūkti, suskilti. Populiariausi vaflinės korpusų pasirinkimai – metaliniu korpusu arba aliuminio ir šlifuoto nerūdijančio plieno korpusais, kurios pasižymi ilgaamžiškumu, yra atsparios braižymuisi, įtrūkimams.

Vaflinės priežiūra

Kad ir kokio korpuso, dangos bus vaflinė ją vis tiek reikės atitinkamai prižiūrėti. Kruopščiai ir teisingai prižiūrimas įrenginys tarnauja kur kas ilgiau. Po kiekvieno vaflių kepimo būtina išvalyti vaflinės dangą. Idealu, jeigu jūsų vaflinės plokštelės išsiima, tuomet jas nesunkiai galite išplauti po vandeniu ar tiesiog įdėti į indaplovę. Jeigu vaflinės plokštelės neišsiima, nenusiminkite, jas vis tiek nesunkiai galėsite išvalyti. Svarbu, nevalyti vaflinės plokštelių su šiurkščiomis šluostėmis ar kietais šepetėliais, kurie gali subraižyti ir sugadinti vaflinės dangą. Išvalyti plokšteles galite su švelnia šluoste ir vandeniu, nenaudokite jokių cheminių valiklių, kurių likučiai gali likti ar gerai neišsivalyti.

Maišome tešlą ir kaitiname vaflines! Gardžiausiems rytams, kvepiantiems nerūpestinga vaikyste. Vaflines galite išsirinkti čia