Prekių katalogas

Kaip išsirinkti rankų džiovintuvą?

Rankų džiovintuvus esame įpratę naudoti viešuosiuose tualetuose, biuruose. Tačiau vis dažnesniu ir populiarėjančiu sprendimu rankų džiovintuvai tampa ir namuose. Nors dažniausiai namuose esame įpratę rankas šluostytis į rankšluostį ar popierines servetėles, visgi šiuos tradicinius sprendimus vis dažniau keičia pažangūs bei praktiški rankų džiovintuvai, kurie gali būti pritaikomi bet kuriuose namuose. Rankų džiovintuvai įprastai yra nedidelio, kompaktiško dydžio, su plastikiniu arba plieniniu korpusu, automatiniai (jutiklis automatiškai įjungia prietaisą) ir įjungiami rankomis (rankiniu būdu įjungiamas paspaudus atitinkamą mygtuką). Ieškote rankų džiovintuvo namams, biurui ar kitai vietai, pateiksime patarimus, kad džiovintuvo pasirinkimas būtų kuo paprastesnis, o prietaisas džiugintų savo galimybėmis.

Rankų džiovintuvo veikimas

Tokio prietaiso sistema yra itin paprasta – jį sudaro kaitinimo elementas, ventiliatorius ir įjungimo mechanizmas (jutiklis arba mygtukas). Džiovintuvas gali būti veikiamas dviem tipais – jungikliu arba bekontakčiu, infraraudonųjų spindulių jutiklio tipu, kuris reaguoja į rankos judesius. Įjungtas prietaisas pučia aukšto slėgio orą, tokiu būdų greitai sausinant rankas. Įprastai džiovintuvo pagalba rankos yra nusausinamos vos per 10 – 20sekundžių. Tai priklauso nuo džiovintuvo galingumo bei funkcijų.

Rankų džiovintuvo pasirinkimas – į ką atkreipti dėmesį?

Dydis – kokį dydį pasirinkti priklauso nuo to, kur bus naudojamas džiovintuvas. Įprastai namuose, savo reikmėms, užtenka mažesnio dydžio bei galingumo džiovintuvo, kuris efektyviai atliks savo darbą, o ir tokiam džiovintuvui neišleisite didelės sumos. Visgi jeigu džiovintuvas bus naudojamas biuruose ar kitose viešose vietose, juo naudosis dažnai, verta pagalvoti apie didesnį bei galingesnį įrenginį, kuris efektyviai susitvarkys su žmonių srautais.
Džiovintuvai filtruojantys išpučiamą orą – tokio tipo džiovintuvai ne tik efektyviai pašalina vandenį nuo rankų, bet ir pašalina beveik 100% bakterijų, todėl užtikrina higienišką rankų nusausinimą.

Džiovintuvai nešildantys oro – nors šiltas oro srautas ir malonesnis, tačiau džiovintuvai pučiantys karšto oro srautą yra ne tokie efektyvūs bei sunaudoja daugiau energijos sąnaudų. Todėl siekiant efektyvaus, bei taupaus džiovintuvo rekomenduojama rinktis tokį, kuris nepūstų karšto oro srauto.

Kodėl verta rinktis rankų džiovintuvą?

  • Higieniškumas – rankų džiovintuvas yra kur kas higieniškesnis sprendimas nei įprastai naudojami rankšluosčiai ar popierinės servetėlės. Ir nors nusiplovus rankas jos yra švarios, visgi mikrobai vis tiek nusėda ant rankšluosčio nesvarbu jeigu jį keičiate ir itin dažnai.
  • Mažesnė aplinkos tarša – naudotis popierinėmis servetėlėmis yra higieniškiau nei rankšluosčiais, tačiau taip teršiame aplinką. Jie ne tik sukuria daug atliekų, tačiau popieriniai rankšluosčiai, servetėlės pagaminti iš celiuliozės yra labai greitai suvartojami ir generuoja aukštą anglies dvideginio kiekį. Gaminant, vartojant, perdirbant popierinius rankšluosčius CO2 išmetamas į atmosferą. Todėl rankų džiovintuvas nors ir brangesnė vienkartinė investicija, tačiau ilgainiui atsiperkanti ir sukurianti mažesnę aplinkos taršą.
  • Efektyvus ir greitas sprendimas – šiuolaikiniai džiovintuvai yra itin pažangūs, todėl ne tik užtikrina higieną, mažesnę aplinkos taršą, tačiau ir greitą bei efektyvų rankų džiovinimą, tad rankas nusisausinti užtruksite panašiai tiek, kiek ir kitomis priemonėmis.

Kaip tinkamai naudotis rankų džiovintuvu?

  1. Nusiplovus rankas, nupurtykite perteklinį vandenį į plautuvę.
  2. Rankas pakiškite po džiovintuvu, arba jas įstatykite į tam tikrą angą. Jutikliniai džiovintuvai įsijungia patys, todėl jums užteks tik pridėti rankas.
  3. Džiovinant rankas pasukiokite jas į šalis, taip greičiau bus pašalinamas vanduo.
  4. Baigus džiovinti rankas bekontakčiai jutikliniai džiovintuvai išsijungia patys. Jeigu rankos vis dar yra drėgnos, veiksmą galite kartoti dar kartą.

Efektyvus bei pažangus rankų džiovinimas namuose, biuruose bei kitose vietose. Rankų džiovintuvus galite įsigyti čia -->