Prekių katalogas

Kaip išsirinkti praustuvo maišytuvą?

Gali pasirodyti, kad išsirinkti praustuvo maišytuvą – nėra sudėtinga užduotis. Ir esate teisingi, jeigu tiksliai žinote kur ir kam jis bus naudojamas, kokio tipo bei dizaino jums reikia. Nežinant ar neatsakius sau į šiuos klausimus praustuvo maišytuvo pasirinkimas gali tapti rimtesne užduotimi. Pateikiame patarimus kuriais vadovaujantis įsigyti Jūsų poreikius atitinkantį maišytuvą bus kur kas lengvesnė užduotis.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis praustuvo maišytuvą?

Praustuvo maišytuvo montavimas – mes esame pripratę matyti, kad dažnai praustuvo maišytuvai montuojami į specialią, praustuve esančia angą. Tačiau technologijoms bei interjero tendencijoms vis keičiantis, dažniau atsiranda naujesni ir išmanesni sprendimai namuose. Vienas tokių – praustuvo ir stalviršio sujungimas, kuris leidžia patogiau išnaudoti erdvę aplink kriauklę. Tad atsirado ir praustuvo maišytuvai, kurie yra specialūs bei pritaikyti būtent stalviršiams, o ne kriauklės angai. Taip sumontuoti maišytuvai populiarėja dėl savo patogumo, nes atsiranda daugiau vietos, lengviau išplauti didesnius daiktus, taip pat jų dizainas yra kur kas modernesnis.

Maišytuvo dydis – taip pat svarbus aspektas, kuris priklauso ir nuo esamo praustuvo. Renkantis maišytuvą svarbu apgalvoti šiuos aspektus - aukštį be snapelio ilgį. Kad vanduo sklandžiai nubėgtų kai kurių formų praustuvams reikalingi labiau pasvirę maišytuvai. Atkreipti dėmesį į maišytuvo aukštį bei rankenėlės taip pat svarbu jeigu turite vaikų, svarbu, kad jie patogiai pasiektų svirtis bei patį maišytuvą.

Maišytuvo valdymas - praustuvo maišytuvų valdymas gali būti mechaninis arba sensorinis, kokį valdymą pasirinkti priklauso nuo jūsų poreikių bei to, kuris valdymas jums patogesnis. Tiesa, mechaninio valdymo svirtelių bei rankenėlių pasirinkimas itin platus, todėl juos tikrai nesunkiai išsirinksite. Maišytuvas gali turėti dvi arba vieną rankenėlę – svirtį, jos gali būti iš dešinės, kairės, arba iš viršaus, kokią rankenėlę pasirinkti priklauso nuo Jūsų poreikių bei praustuvo vietos.

Papildomos galimybės – vienas populiariausių ir patogiausių sprendimų pastaruoju metu tai maišytuvai turintys išsitraukiamą žarnelę. Ir nors toks pasirinkimas būdingas ir populiarus virtuvės plautuvėse, tačiau vis dažiau jį renkasi ir vonioje. Išsitraukiama žarna patogi tais atvejais kai norima išsiplauti galvą nelendant po dušu, taip pat patogiai pripildyti pasirinktą talpą vandeniu ar pasiekti bei nuplauti visas praustuvo vietas. Išsitraukiama žarna gali būti įprastos srovės arba turėti dušo srovės funkciją.

Termostatinis ar įprastinis maišytuvas?

Taip pat dažnas klausimas kurio gi tipo maišytuvą pasirinkti, nors termostatiniai maišytuvai yra šiek tiek brangesni už įprastinius, tačiau jie yra populiaresni dėl savo patogumo ir galimybių.

Termostatinių praustuvo maišytuvų privalumai:

  • Modernesnis dizainas
  • Taupo laiką ir vandenį
  • Apsaugo nuo temperatūrų pokyčių bei nusideginimo
  • Patogesnis valdymas

Maišytuvo dizainas

Dizainas taip pat aktualus ir svarbus aspektas renkantis maišytuvą, juk jis bus naudojamas tikėtina daugiau nei 5 metus, todėl apsipręsti dėl dizaino nėra lengva užduotis. Juk maišytuvo dizainas lemia bendrą vaizdą ir kurią interjerą. Kokio dizaino – formos bei spalvos maišytuvą pasirinkti priklauso nuo bendros erdvės ir jame vyraujančio stiliaus.

Jeigu nenorite drastiško stiliaus verta rinktis klasikinį ir vieną populiariausių variantų, tinkančių prie daugelio interjero – blizgūs chromuoti maišytuvai. Tačiau norint išskirtinumo bei savito dizaino verta pasidairyti ir į kitus dizainus, vienas tokių ir vis labiau populiarėjančių pasirinkimų – matiniai maišytuvai, ypatingai judos spalvos. Juodi matiniai maišytuvai suteikia elegancijos ir savitumo.

Tarp išskirtinių ir savito stiliaus praustuvų puikuojasi ir šlifuoto metalo praustuvai, vario spalvos, metalo, įvairių matinių ar blizgių spalvų kolorito maišytuvai kiekvieno poreikiams ir stiliui.

Išsirinkite maišytuvus pagal savo poreikius bei dizainą, klasikinius ar išskirtinius maišytuvus galite įsigyti čia ->>>