Prekių katalogas

Kaip išsirinkti praustuvą?

Labai svarbus vonios akcentas yra praustuvas, kurio naudojimas yra kasdienis ir labai intensyvus. Jo pasirinkimas turi įtakos tolimesniam vonios įrenginėjimui - kokį vonios baldą įsigyti ar gaminti. Praustuvų pasirinkimas gana platus, kai kurie gali būti labai gražūs, bet ne tokie praktiški kaip norėtųsi arba atvirkščiai. Tad praustuvą verta išsirinkti atsakingai, kad surastumėte visais aspektais sau tinkamiausią variantą atsižvelgiant į šeimos dydį, poreikius ir įpročius. Jeigu šeima didelė, galima pasirinkti dvigubus praustuvus – tai suteiks komfortą naudojantis porai šeimos narių vienu metu.

Kadangi tai ne trumpalaikis pirkinys, verta atkreipti dėmesį į medžiagiškumą

• Keramika. Dažniausiai sutinkamas geros kokybės ir kainos santykis. Keramikinių kriauklių pažeidimai dažniausiai būna dūžiai ar įbrėžimai, kuriuos restauruotiproblematiška. Tad jos gali pareikalauti daugiau priežiūros.
• Marmuras. Itin stilingas ir išskirtinis pasirinkimas, tačiau kaina kur kas aukštesnė lyginant su keramika.
• Akmens masė. Šie praustuvai taip pat populiarus ir kokybiškas sprendimas. Akmens masės praustuvai, gali būti dengti apsaugine danga nuo įbrėžimų.

Praustuvai sutinkami trijų tipų:

Pakabinamas praustuvas.Jis yra tvirtinamas prie sienos, tačiau šių dienų naujakurių retai pasirenkamas variantas. Jeigu nusprendėte, kad jums reikalingas pakabinamas praustuvas, spintelę reikės statyti apačioje arba priešingai, nereikės statyti jokios spintelės. Praustuvas su stilingu chromo spalvos sifonu gali tapti puikia vonios ar tualeto kambario interjero detale, tokiu atveju nereikės jokios spintelės šalia. Jie taip pat patogūs mažoms patalpoms, kur nėra vietos praustuvams su įmontuojamomis spintelėmis. Šio praustuvo trūkumas tik tai, kad jis neturi pakankamai plokštumos susidėti kasdienes kosmetikos priemones, tad tai gali tapti šiokiu tokiu nepatogumu.

Įmontuojamas į stalviršį iš viršaus. Tai bene kiekvienam vonios kambariui tinkamas, dailiai atrodantis pasirinkimas. Praustuvas montuojamas spintelės viršuje esančioje angoje ar netgi galima įsigyti iš karto su spintele. Tai patogus variantas taupantiems laiką ir pinigus, nes parduodami standartinio, visiems vonios kambariams tinkami išmatavimai. Trūkumai – minėtas variantas gali būti labai sunkiai suderinamas tarp kainos ir kokybės santykio.

Įmontuojamas į stalviršį iš apačios.Šio tipo praustuvai montuojami iš apatinės stalviršio dalies. Šių praustuvų patogi priežiūra, nes reikia išvalyti tik jo vidų. Šalia ant stalviršio aptaškytą vandenį galima nustumti tiesiog į praustuvą, nes nėra jokio praustuvo kraštelio. Šie praustuvai labai elegantiški, tinkantys minimalistiniam stiliui vonioje, tačiau kaina šio sprendimo yra nemaža, lyginant su įprastais praustuvais. Šie praustuvai turi būti montuojami į drėgmei atsparius stalviršius, tad populiariausios laminuotos drožlių plokštės čia netiks.

Pastatomas ant stalviršio. Šis praustuvas montuojamas ant stalviršio, paruošiant tik angą ventiliui. Šis sprendimas naudingas ir tuo, kad stalviršis ne taip apsitaško vandeniu, tad jis nėra būtinas atsparus drėgmei. Tačiau, šie dubenys neturi angos maišytuvui, jį reikės montuoti į sieną arba pačiame stalviršyje. Jeigu maišytuvą montuosite stalviršyje, tokiu atveju rekomenduojama, kad būtų atsparus drėgmei, nes vandens nutekėjimo tikrai bus. Bendrai, tai vienas gražiausių sprendimų, kuris suteikia vonios kambariui išskirtinį stilių.

Išliejamas iš dirbtinio akmens (vadinamas korianu). Tai ne tik praktiškas sprendimas, tačiau ir labai estetiškas, suteikiantis jaukumo, švarumo jausmą. Plautuvė išliejama kartu su stalviršiu ir gali būti gaminama pagal individualius matmenis.

Apibendrinant, renkantis praustuvą, labai svarbu atkreipti dėmesį:

- Kaip montuojamas maišytuvas;
- Koks praustuvės plotas pasidėti daiktams/ar bus patogu pasidėti šalia ant spintelės stalviršio;
- Lengva ir daug laiko nereikalaujanti priežiūra;
- Praustuvo patogus dydis ir montavimo tipas.

Praustuvų įvairovę lemia dizainas, forma, dydis ar spalva. Dauguma gamintojų savo asortimente turi platų pasirinkimą, tad išsirinkti nebus itin sudėtinga apsibrėžus pagrindinius poreikius. Praustuvus įsigyti galite čia ->>>