Prekių katalogas

Kaip išsirinkti potinkinį maišytuvą?

Įsirenginėjant vonios kambarį kyla iš tiesų daug klausimų – ką rinktis, nuo dizaino, apdailos sprendimų iki technikos, sistemos pasirinkimų. Juk įsirenginėjant vonios kambarį reikia gerai apgalvoti kiekvieną etapą, nes kasmet apdailos bei sistemos pasikeisti nebus galimybių. Nors dizaino sprendimus ir galima kartais nesunkiai pakoreguoti, ar net pakeisti, visgi sistemą ir visą techniką reikia gerai apgalvoti, nes netinkamai priimti sprendimai gali paploninti ne tik piniginę, bet ir prailginti įsirengimo laiką. O vienas tokių sprendimų – maišytuvo tipas. Jie gali būti potinkiniai (įleidžiami) arba virštinkiniai (atviri). Nors potinkinė sistema vis dar nėra tradicinis pasirinkimas, tačiau vis labiau populiarėjantis dėl savo išskirtinių savybių. Taigi renkantiems potinkinius maišytuvus, patarimai apie juos.

Potinkinių maišytuvų montavimas

Tai vienas svarbiausių darbų ir etapų, kuris turi būti apgalvotas dar prieš atliekant apdailą. Kitaip nei virštinkinių, potinkinių maišytuvų vidinė dalis yra sumontuota sienoje arba grindyse. Todėl po sienų ar grindų apdailos darbų, toks maišytuvo tipas netiktų. Atkreipkite dėmesį, kad norint įsirengti potinkinę sistemą jau pilnai įrengtame vonios kambaryje, galima pažeisti vonios plyteles. Potinkinę sistemą rekomenduojama rinktis tik tuomet, kai sienos dar nėra apklijuotos plytelėmis.
Prieš montuojant potinkinį maišytuvą reikia iš anksto žinoti kokio storio plyteles klijuosite, taip pat klijų ir gipso storį. Potinkinė dėžutė minimaliai į sieną turi būti įleista 75 – 90 mm , tačiau nedaugiau nei 105 mm. Jeigu potinkinę dėžutę sumontuosite per giliai, neužsidarys dangtelis ir teks ieškoti prailgintuvo. Montuojant potinkinį maišytuvą reikia atkreipti dėmesį ir į sienos storį, ji turi būti pakankamai stora, jog į ją būtų galima įleisti potinkinį maišytuvą. Priklausomai nuo gamintojų, reikalingas storis gali skirtis, todėl prieš įsigyjant šio tipo įrenginį, reikėtų peržvelgti visus išmatavimus.

Potinkinio maišytuvo estetika ir priežiūra

Nors potinkinė sistema bei maišytuvai vis dar nėra tradicinis būdas vonios kambariuose, tačiau vis dažniau populiarėjantis, o bene labiausiai dėl savo estetinių savybių. Potinkinis maišytuvas sukuria estetišką, tvarkingą, o taip pat ir išskirtinį vonios kambario dizainą. Nėra jokių kyšančių elementų, kurie gadintų bendrą maišytuvo vaizdą, kadangi visas mechanizmas yra paslėptas ir sumontuotas po apdaila. Potinkiniai maišytuvai ne tik sukuria estetinį vaizdą, tačiau ir sukuria tvarkos jausmą, taip pat užima mažiau vietos, tai idealiai tinka mažesnėms, minimalistinėms vonios erdvėms.

Kitas ne mažiau svarbus aspektas yra potinkinio maišytuvo priežiūra – kuri nereikalauja daug laiko ir jėgų. Kadangi maišytuvo daugelis mechanizmų yra paslėpta, sumažėja ir darbo jį prižiūrint. Maišytuvus prižiūrėkite reguliariai ir įprastai, kaip ir kitus namų maišytuvus, išvalykite juos nuo kalkių bei kitų ilgainiui besikaupiančių nešvarumų.

Potinkinio maišytuvo privalumai

  • Taupo vietą – visas mechanizmas yra paslėptas.
  • Akį traukiantis maišytuvo dizainas.
  • Platus išskirtinio dizaino ir formų maišytuvų pasirinkimas.
  • Estetika bei lengva priežiūra.
  • Ilgaamžiškumas ir patvarumas.
  • Lengvas sumontavimas (turi būti atliekamas iki apdailos darbų).

Potinkinių maišytuvų pasirinkimas itin gausus – galima išsirinkti iš skirtingų spalvų, valdymo tipo, formų bei dydžio. Išskirtinės formos bei spalvos maišytuvai gali tapti pagrindiniu bei išskirtiniu akcentu jūsų vonios kambaryje. Juodos, auksinės spalvos maišytuvai sukurs estetiką bei prabangos jausmą vonios kambaryje. O patikimi ir gerai žinomi gamintojai tokie kaip – Hansgrohe, Ravak, TRES GRIFERÍA, bei kiti užtikrins kokybišką, patvarią ir ilgaamžią jūsų vonios kambario techniką.

Estetikos, tvarkos, bei išskirtinio dizaino jausmą kuriantys potinkiniai maišytuvai Jūsų vonios kambariui. Išsirinkti galite čia -->