Prekių katalogas

Kaip išsirinkti plautuvės maišytuvą?

Plautuvės maišytuvai nors ir nedidelė, tačiau itin svarbi detalė Jūsų virtuvėje. Daugelis įsirenginėjant virtuvę didelę dėmesį skiria virtuvės baldams, stalviršiams, bei kitoms detalėms, tačiau neverta užmiršti ir plautuvės maišytuvo, kuris taip pat užima svarbią vietą ir kurį išsirinkti reikia atsakingai. Renkantis maišytuvus plautuvei svarbu išsirinkti ne tik dailiai ir prie jūsų interjero derantį maišytuvą, tačiau ir funkcionalų, patogų, taupantį vandenį ir laiką. Kad maišytuvo paieškos taptų lengvesnės pateikiame svarbiausius patarimus plautuvės maišytuvui išsirinkti.

Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis maišytuvą?

Maišytuvo aukštis – rinkdamiesi maišytuvą nuspręskite kokio aukščio jo reikės, jis priklauso nuo esamos plautuvės. Jeigu plautuvė negili, bus nepatogu naudoti žemą maišytuvą, tuo tarpu jei plautuvė gili, aukštas maišytuvas gali taškytis. Todėl rekomenduojama negiliai plautuvei naudoti aukštesnį maišytuvą o giliai žemesnį. Aukštesnis maišytuvas patogesnis tuo, kad galime patogiau išplauti puodus, bei didelį kiekį indų esančių plautuvėje.

Maišytuvo forma – maišytuvo forma turėtų būti derinama prie bendro Jūsų virtuvės interjero, jeigu virtuvė moderni, šiuolaikiška, netiks klasikinis, retro stiliaus maišytuvas. Jeigu virtuvės interjere vyrauja apvalios formos, klasikinis stilius, tuomet rinkitės kablio formos maišytuvus. Jeigu interjere vyrauja labiau kampuotos formos, tiks L formos maišytuvai.

Maišytuvo rankenėlės ir ištraukiama žarna – renkantis maišytuvą apgalvokite apie rankenėles, atkreipkite dėmesį iš kurios pusės bus patogiau vandens paleidimo rankenėlė – dešinės, kairės o galbūt iš viršaus. Tai priklauso ir nuo plautuvės vietos bei priėjimo iki jos. Pačios patogiausios išlieka vienos svirties rankenėlės, kurias patogiau sugriebti pavyzdžiui šlapiomis rankomis. Dar viena itin naudinga bei patogi funkcija maišytuve – ištraukiama žarna. Su ja patogu nuplauti įvairias daržoves, pripildyti puodą ar kibirą vandeniu, taip pat pasiekti ir nuplauti visas plautuvės vietas. Yra maišytuvų kurie turi ištraukiamas žarnas su įprasta ir su dušo srove.

Aeratorius – itin svarbi detalė maišytuvuose, kurią lengva įmontuoti. Aeratoriai padeda taupyti vandenį, taip pat sumaišydami vandens srovę su oru išlaiko reikiamą spaudimą. Aeratoriai taip pat apsaugo plautuves nuo nemalonaus taškymosi.

Plautuvės maišytuvo spalva

Maišytuvo dizainas ir jo spalva taip pat svarbus pasirinkimas, juk maišytuvo dizainas kuria bendrą Jūsų plautuvės interjerą. Kokią maišytuvo spalvą pasirinkti priklauso nuo bendro virtuvės interjero bei Jūsų poreikių, tačiau pateikiame spalvų pasirinkimus į ką turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis maišytuvo spalvą.

Chromo spalvos maišytuvas – vis dar vienas populiariausių pasirinkimų ir ne be reikalo, chromo palvos maišytuvai dažnai tinka prie bet kokio virtuvės interjero, todėl jį pasirinkę tikėtina, kad neprašausite. Taip pat, chromo spalvos maišytuvai dažniausiai yra ir pigesni, vienas iš jų trūkumų – priežiūra. Chromo spalvos maišytuvai yra blizgūs, todėl ant jų itin greitai pradeda matytis pirštų antspaudai bei kalkės.

Nerūdijančio plieno spalvos maišytuvai – kur kas praktiškesnė spalva už chromo spalvos maišytuvus. Ir nors šie nerūdijančio plieno spalvos maišytuvai yra šiek tiek brangesni, tačiau jų priežiūra nėra tokia reikli. Ant šios spalvos maišytuvų ne taip greitai pasimato kalkės ar pirštų antspaudai. Taip pat nerūdijančio plieno maišytuvai yra atsparesni įbrėžimams nei chromo spalvos maišytuvai.

Matiniai maišytuvai – vienas populiariausių pasirinkimų yra juodi, matinės spalvos maišytuvai. Juoda spalva suteikia elegancijos ir savitumo, išskirtinumo bendrame interjere. Jeigu Jūsų virtuvėje dominuoja tamsūs akcentai neabejotinai matinės spalvos maišytuvas derės prie bendro vaizdo.

Maišytuvo priežiūra

Kad ir kokia spalva bei forma maišytuvo būtų – jo priežiūra yra neišvengiama. Tiesa, vienos spalvos ne tokios reiklios ir ant jų ne taip greitai matomi nešvarumai, tačiau reguliari maišytuvo priežiūra yra būtina. Ir vienas didžiausių maišytuvų priešų – rūdys, susidarančios vamzdžiuose. Jei vanduo itin kalkingas svarbu reguliariai valyti ir aeratorių su citrinos rūgštimi ar actu, taip pat rekomenduojama įrengti nukalkinimą, kuris užtikrintų maišytuvo ilgaamžiškumą.

Išsirinkite maišytuvus pagal savo poreikius bei dizainą  ->>>