Prekių katalogas

Kaip išsirinkti plaukų garbanojimo prietaisą?

Plaukai yra kiekvienos merginos pasididžiavimas ir įvaizdžio formavimo priemonė. Kaskart pasidariusios neįprastą šukuoseną, jos tampa neatpažįstamos ir susilaukia itin daug malonių komplimentų. Labai populiarus ir kiekvieną šventę lydintis būdas formuoti plaukus – susigarbanoti. Plaukų sukimo žnyplių pagalba per trumpą laiką subanguosite bet kokio ilgio plaukus ir pasikeisite kardinaliai. Šiomis dienomis, garbanojimo prietaisų pasirinkimas itin platus,
tad žemiau pateiksime keletą patarimų, kaip išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Garbanojimo žnyplių diametro svarba

Įsivertinkite, kokio ilgio yra jūsų plaukai, kokios formos garbanų norite ir pagal tai pasirinkite, vieną iš svarbiausių kriterijų: garbanojimo prietaiso diametrą.

Pagrindiniai plaukų žnyplių dydžiai:

•    1,3 – 1,8 cm diametro garbanojimo žnyplės puikus pasirinkimas norinčioms storų, spiralės formos garbanų ir garbanėlių. Tokios žnyplės tinka ir trumpų, ir ilgų plaukų savininkėms.
•    2,5 cm diametro žnyplės skirtos norinčioms išgauti spiralines garbanas. Tinka vidutinio ilgio ir ilgiems plaukams.
•    5 cm diametro plaukų modeliavimo žnyplės skirtos norinčioms stambių, laisvai krentančių garbanų. Tokios puikiai tiks modeliuoti ilgus plaukus bei subanguoti ar užriesti trumpų plaukų galiukus. Pasirinkus šį dydį, rekomenduojama papildomai įsigyti spaustukų, kurie apsaugos jūsų rankas nuo nudegimų.
•    Dvigubos arba trigubos plaukų garbanojimo žnyplės leidžia išgauti lengvesnes bangas. Labiau tinkamos vidutinių ir ilgų plaukų savininkėms.

Trumpai tariant, jeigu norite mažų, smulkių garbanėlių, reikia rinktis mažesnio diametro žnyples, o norinčioms didelių lengvai krentančių garbanų reikėtų pasirinkti didesnio diametro plaukų modeliavimo žnyples.

Garbanojimo žnyplių tipai ir forma

Automatinės garbanojimo žnyplės. Taikant pažangią technologiją, plaukus garbanojant su automatinėmis žnyplėmis jūsų plaukai išlieka natūraliai drėgni. Su šiuo prietaisu sukursite nuostabias garbanas spustelėję tik vieną mygtuką. Šios žnyplės itin efektyvios, dėl to jūs dvigubai greičiau susigarbanosite plaukus. Šis prietaisas - naujovė rinkoje, jis labai patogus, greitas, tačiau verta paminėti, kad kaina yra aukštesnė už paprastas garbanojimo žnyples.

Garbanojimo žnyplės, kurios plačiai visuomenėje vadinamos ,,morka’’. Kūgio formos cilindras įvairaus skersmens garbanų formavimui nuo 32 iki 19mm. Tai labai universalus modelis, tinkantis trumpiems ir labai ilgiems plaukams.

Standartinės vieno dydžio žnyplės. Pailgos, vieno dydžio žnyples su prispaudžiama geležimi, plačiai naudojamos ir yra vienos populiariausių bei patraukliausios kainos pasirinkimų. Šios formos žnyplių minusas, kad vienomis žnyplėmis, galima išgauti tik vieną garbanų dydį.

Papildomos savybės, į kurias rekomenduojame atkreipti dėmesį

•       Garbanojimo prietaiso danga. Įsitikinkite, kad prietaiso danga yra keramikinė, nekenkianti plaukui. Kai kurių gamintojų žnyplių dangos būna padengtos keratinu arba neigiamais jonais, kurie neleidžia plaukams išsausėti ir pasišiaušti, plaukuose išsaugoma drėgmė, jie atrodo matiniai.
•       Temperatūros parinktys. Priklausomai nuo gamintojo, galimos skirtingos temperatūros parinktys nuo 120-230°C, kurias galima reguliuoti rankiniu būdu, didinant/mažinant temperatūrą po 5 ar 10°C.
•       Temperatūros išlaikymas. Garbanojant plaukus, labai svarbu, kad įrenginys užfiksuotų pasirinktą temperatūrą ir eigoje jos nekeistų.
•       Įkaitimas. Skirtingų gamintojų prietaisų įkaitimo laikas skiriasi. Galimas itin greitas įkaitimas, vos po 30s.
•       Automatinis išsijungimas. Atkreipkite dėmesį, ar žnyplės turi automatinį išjungimą po 30 ar 60 min. Tai labai patogi funkcija itin skubančioms ir aktyvioms moterims, kurios netyčia gali palikti žnyples įjungtas.
•       Ekranėlis. Patogus skaitmeninis valdiklis.
•       Laiko ilgis. Atkreipkite dėmesį, kokio ilgio prietaiso laido ilgis.
•       Karščiui atsparūs įrankiai. Kai kurie gamintojai komplektacijoje prideda dėklą, kilimėlį arba pirštinę, kurie atsparūs karščiui ir palengvina įkaitusių žnyplių saugų naudojimą.

Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti itin kokybiškas žnyples, kurios nealina plaukų, juos galima išsaugoti blizgius ir sveikus. Žinoma, reikia atkreipti dėmesį, kas per daug -tas nesveika. Kelis kartus per dieną garbanoti plaukus yra nepatartina, tačiau kasdieniniam naudojimui, jos puikiai tinkamos. Stambios ar smulkios garbanos, visada madingos ir stilingos!

Garbanojimo prietaisus galite įsigyti čia - >>>