Prekių katalogas

Kaip išsirinkti pieno plakiklį?

Kava – vienas populiariausių gėrimų visame pasaulyje. Tokia mėgstama ji yra dėl išskirtinio aromato ir skonio. Šiomis dienomis, tiek kavinėje, tiek namuose, labai populiaru ir daugelio pamėgta kavą gardinti pienu. Ruošiant balintą kavą namuose, kad skonis būtų dar geresnis, galite naudoti pieno plakiklį. Šio virtuvinio prietaiso pagalba galėsite suplakti ne tik tirštą ir gardžią pieno putą Cappuccino, Latte, Mocha kavoms, bet ir kitiems gėrimams: karštam šokoladui, desertams, kokteiliams ar padažams.

Pieno putos plakiklis – tai vienas iš populiariausių įrankių kavai ruošti, ypač, jeigu mėgstate švelnesnę, balintą kavą. Su šiuo prietaisu turėsite galimybę pasigaminti gardžius kavos gėrimus tarsi restorane. Išplakta pieno puta galite pagardinti tiek kavą pagamintą kavos aparatu, tiek užpilamą. Rinka siūlo gausybę įrenginių modelių, norint išsirinkti sau tinkamiausią pateikiame esminius skirtumus. Galite rinktis iš dviejų pagrindinių modelių, tad nuspręsti neturėtų būti sudėtinga.

Elektrinis plakiklis

Šis įrenginys, kurio išvaizda primena termo puodelį, pieno putą išplaka ir pats automatiškai išsijungia. Elektrinis pieno plakiklis suteikia galimybę daryti karštą ir šaltą putą, pašildyti pieną ar tiesiog pasidaryti karšto šokolado. Naudojant kaip pieno šildytuvą, reikia paprasčiausiai nuiimti šluotelę nuo besisukančio veleno. Siekiant gauti geriausius rezultatus, rekomenduojame naudoti šaltą neriebų arba mažai riebų pieną. Riebus pienas, netyčiom gali būti suplaktas į sviestą. Plakiklis nereikalauja jokios papildomos priežiūros ir yra lengvai išplaunamas. Šio plakiklio modelio kaina gali būti net dvigubai aukštesnė, lyginant su rankiniu, tačiau jo automatizuotas naudojimas gali palengvinti jūsų buitį.

Elektrinio plakiklio galimi priedai ir savybės

  • Plaktuvas pieną paverčia putomis 70 ° C maždaug per 1 minutę. Tai greitas ir profesionalus būdas mėgautis gardžia kava.
  • Jeigu įrenginį naudojate pienui šildyti, elektriniai plakikliai vienu metu gali sušildyti apie 400ml pieno.
  • Galimybė įpilti apie 115 ml pieno suplakti iki putos arba 240 ml pieno, kad įkaitintumėte 70 ° C.
  • Belaidis (kaip virdulys).
  • Dalis korpuso padengta guma, kad neslįstų ir būtų patogu laikyti rankose.
  • Dizainas – platus modelių pasirinkimas, dėl to galite priderinti plakiklio dizainą prie namų interjero.

Rankinis pieno putos plakiklis

Plakikliai valdomi ranka, šiek tiek primena mikserio formą. Tai įrenginys turintis besisukantį veleną, kurį reikia įmerkti į indą su pienu. Jeigu norite plakti šiltą pieną, prieš tai jį reiks pašildyti atskirame inde. Renkantis paprasčiausią variantą, kuris beja ir pigesnis, komplekacijoje indo skirto plakimui nerasite. Naudojant namuose rastą indą, nepamirškite uždengti indo viršaus, kad neapsitaškytumėte. Brangesnis variantas komplektacijoje gali turėti specialų indą su patogiu snapeliu pieno putai išpilti į puodelį, bei sandariu dangteliu, kuris apsaugos nuo taškymo.

Plakiklio veikimas labai paprastas: įmerkus veleną į pieną, paspaudus mygtuką reikia plakti pieną, kol putos padidės iki norimo storio. Šio plakiklio intensyvumas gana didelis, dėl to užtruksite iki 20 - 30 sekundžių.

Galimi priedai ir savybės

  • Galimas veikimas su baterijomis (baterijos dažniausiai nebūda pridedamos)
  • Plakant reikia atkreipti dėmesį į putų standumą. Nepersistenkite, nes putos gali pavirsti sviestu.
  • Plakti pieną reikia, pastumiant plaktuvą aukštyn – žemyn.
  • Nerūdijantis plienas, plastikas – medžiagos naudojamos patikimam ir ilgalaikiam prietaiso naudojimui. Galima plauti indaplovėje.

 
Šių dviejų modelių skirtumai akivaizdūs, tad tikime, kad išsirinkti nebus sudėtinga. Pieno plakiklis, tai puikus pasirinkimas kiekvienam kavos mylėtojui. Mėgaukitės pienu pagardintais kavos gėrimais pagamintais namų salygomis.

Šiuos prietaisus galite įsigyti čia ->>>