Prekių katalogas

Kaip išsirinkti nosies plaukų kirpiklį?

Šiais pažangiais laikais, savo patogumui galite įsigyti įvairių prietaisų, kurie palengvins mūsų buitį bei padės susitvarkyti su įvairiausiomis problemomis. Tiek vyrams, tiek moterims, didelį diskomfortą kelia augantys plaukai nosyje ar ausyse. Nosyje augančių plaukų fiziologinė paskirtis, yra filtruoti orą nuo dulių, tačiau kai jie pradeda lysti į išorę, atrodo šiek tiek nehigieniškai. Šalinti plaukelius galima depiliacija vašku, rauti pincetu arba nosies plaukų kirpikliu.

Kiekvienas išbandęs plaukų depiliaciją vašku ar rovimą pincetu paliudys, kad tai skausminga ir nemalonu. Jokio skausmo ar diskomforto nekeliantis būdas pašalinti plaukus, yra naudoti elektrinį plaukų kirpiklį.

Naudodami elektrinį plaukų šalinimo prietaisą, nukirpsite nepageidaujamus plaukelius be jokio skausmo, nubrozdinimų ar įpjovimų. Šiais laikais, šie prietaisai pagaminti naudojant aukščiausias technologijas, dėl to garantuotai nejusite jokio pešimo.Kirptuvo galiukas dažniausiai būna su apsaugine plokštele, kuri neleidžia dirginti odos ir yra paprastai naudojama tiesiog namuose.Pateiksime dar kelis svarbius aspektus, į kuriuos verta atkreipti dėmesį norint išsirinkti sau tinkamiausią įrenginį.

Renkantis mašinėlę, galite pastebėti skirtingas kirpiklio antgalio formas. Apvali tai kone populiariausia ir tikriausiai patogiausia forma. Kūgio formos antgalio viduje, ratu besisukantys peiliukai lengvai pagauna plaukelius ir sukdamiesi dideliu greičiu juos nukerpa be jokio skausmo. Kita populiari antgalio forma, kai kirpimo peiliukus įrenginys judina iš kairės į dešinę, lygiai taip pačiai kaip standartinė plaukų kirpimo mašinėlė. Norint pasiekti visus plaukus, šios formos kirpiklio ašmenis reikia pačiam sukti ratu. Vertinat šias dvi formas, neabejotinai apvali kirpimo galvutė užtikrina greitesnį ir saugesnį naudojimą.

Kai kurie gamintojai prie standartinės formos, prideda papildomus antgalius, kurie skirti padailinti ilgus ir išsikerojusius antakius ar patrumpinti plaukus aplink ausis. Komplektacijoje galite rasti netgi 2 ar 3 skirtingus antgalius, kurie padeda kirpti plaukus trumpiau arba ilgiau.

Kirpiklio atsparumas vandeniui, tai dar vienas bruožas, į kurį galite atkreipti dėmesį renkantis sau patogiausią variantą. Kai kurių gamintojų prietaisų antgalius galima nuiimti ir lengvai išplauti po tekančiu vandeniu. Įvertinus, kaip greitai auga plaukai ir kaip dažnai juos reiks šalinti, tai gali būti didelis privalumas. Svarbu paminėti, kad kirpikliai dažniausiai kraunami AA tipo elementais, dėl to šlapinti viso įrenginio negalima. Tačiau nesusipainiokime, rinkoje galite rasti kirpiklių turinčių rėžimą kirpti tiek sausu, tiek šlapiu rėžimu. Tai reiškia, kad naudojant kirpiklį, nenuėmus antgalio galite jį pakišti po tekančia vandens srove.

Dar keletas aspektų, ką verta žinoti renkantis plaukų šalinimo kirpiklį:

-    Ašmenų priežiūra. Pasidomėkite ar ašmenis jums gali reikėti sutepti specialiais aliejais. Kad priežiūra būtų kuo paprastesnė geriau rinktis tokį kirpiklį, kurio tepti nereikia.
-    Pasidomėkite apie komplektacijoje esančius priedus, ar jie atitinka jūsų poreikius. Galimi priedai: šukos antakiams, apsauginis dangtelis galvutei, AA tipo elementai ir kelioninis krepšelis skirtas susidėti visiems kirpiklio priedams.
-    Apšvietimas. Kai kurie prietaisai turi įmontuotą žibintuvėlį, kuris gerai leidžia pamatyti ar švariai pašalinti plaukeliai.
-    Kai kurie gamintojai siūlo specialų stovą kirpikliui patogiai padėti ant vonios stalo.
-    Garantijos suteikimas 12 ar 24 mėn., suteiks papildomos vertės netikėtai sugedus įrenginiui.

Plaukų šalinimo kirpiklių kaina nėra labai aukšta, dėl to beveik kiekvienam prieinama. Rinkoje galime surasti kokybiškas ir žinomų prekės ženklų gaminamas mašinėles tik nuo 11 eur.Jokio skausmo nekeliantis ir patogus būdas šalinti nepageidaujamus plaukelius gali būti Jūsų kasdienybė. Plaukų šalinimo kirpiklius galite įsigyti čia ->>>