Prekių katalogas

Kaip išsirinkti masažinę vonelę?

Aktyvus gyvenimo būdas, stresas, įtampa, rutina – tai veiksniai su kuriais susiduria beveik kiekvienas. Toks ritmas ilgainiui pradeda varginti, todėl ieškome būdų kaip atsipalaiduoti, nuimti įtampą ir atgauti jėgas. Vienas iš būdų suteikiantis jėgų ir atpalaiduojantis po sunkios darbo dienos - masažas. O mėgautis masažu galite ne tik masažo salone, tačiau ir savo namuose. Ne, tam tikrai nereikia specialių žinių, brangios įrangos ar priedų, užteks nedidelės, kompaktiškos, bet labai komfortiškos – masažinės vonelės.

Masažinės vonelės neužima daug vietos, yra lengvos, kompaktiškos, skirtos naudotis kiekvieną dieną. Masažinė vonelė gali būti skirta tiek kojoms, pėdoms, tiek rankoms. Tai puikus būdas atsipalaiduoti, nuimti įtampą, stresą ir pasimėgauti kokybiškomis ir maloniomis SPA procedūromis savo namuose.

Masažinės vonelės veikimas

Masažinės vonelės tai nedidelė talpa, dubuo, kuriame galima masažuoti kojas, pėdas ar rankas. Šių vonelių dugnas dažniausiai yra su specialiais iškilimais, kad stimuliuotų ir masažuotų Jūsų kojas ar rankas. Daugelyje vonelių taip pat yra ir specialūs vandens gūsiai, voleliai ir vandens šildymo funkcija.

Masažinės vonelės veikimas yra itin paprastas, todėl Jums tikrai nereiks specialaus pasiruošimo, o paruošti vonelę masažui neužims daug laiko. Į specialią vonelės angą pripilkite vandens, kiek vandens pilti priklauso nuo Jūsų turimos vonelės, dažniausiai yra specialios žymos nurodančios vandens kiekį. Pripylus vandenį ir įjungus vonelę netrukus galite mėgautis atpalaiduojančiu masažu. Į vandenį taip pat galite įsipilti mėgstamų aliejų, druskos ar kitų mėgstamų priemonių, tačiau svarbu įsitikinti ar vonelė yra pritaikyta aliejų bei kitų priemonių naudojimui, kai kurios vonelės turi ir specialius kvapų difuzorius bei tam įpilti pritaikytą angą.

Kaip išsirinkti masažinę vonelę?

Pateiksime patarimus į kokius parametrus atsižvelgti prieš perkant masažinę vonelę:

Masažinės vonelės tipai – yra šie pagrindiniai vonelių tipai: masažinės, valomosios, raminamosios, kontrastinės ir tonizuojamosios, šildomosios, mažinančios kojų prakaitavimą, nors beveik visos vonelės pasižymi šiomis funkcijomis, visgi norint tam tikros, specifinės procedūros vertėtų atsižvelgti į vonelės tipą.

Veikimo laikas – dažniausiai vonelės procedūros laikas siekia 20 – 30 minučių, norint ilgesnės procedūros galima pasirinkti mažiau intensyvesnę, tačiau ilgesnę programą.

Temperatūros reguliavimas – vanduo bet kurioje talpoje linkęs greiti atvėsti, todėl prieš perkant masažinę vonelę įsitikinkite, kad joje būtų speciali vandens temperatūros reguliavimo funkcija, kuri visuomet palaikytų Jūsų norimą vandens temperatūrą ir neleistų vonelei pernelyg atvėsti.

Vonelės dydis – nesvarbu ar renkatės vonelę skirta rankoms ar kojoms, svarbiausia įsitikinti, kad vonelė būtų pakankamai talpi, nevaržytų judesių ar neapspaustų Jūsų kojų ar rankų. Vonelėje turi būti pakankamai vietos, kad rankos ir kojos jaustųsi visiškai laisvai ir komofrtiškai.

Masažinės vonelės vidus – prieš įsigyjant vonelę atkreipkite dėmesį koks yra vonelės vidus, kokie yra masažiniai antgaliai, voleliai, taip pat svarbu įsitikinti ar galėsite juos pakeisti ir mėgautis įvairiomis procedūromis ir skirtingomis masažo technikomis.

Masažinės vonelės privalumai

Masažinė vonelė tai SPA Jūsų namuose. Masažinės vonelės teikiamais malonumais ir procedūromis galite mėgautis kiekvieną dieną, tam skirdami 20 – 30 minučių. Kokie yra masažinės vonelės privalumai?

  • Mažina nuovargį, stresą, patirtą įtampą.
  • Gerina kraujotaką.
  • Šalina venų spazmus.
  • Sumažina kojų, raumenų skausmus, maudimą ir spazmus.
  • Padeda palengvinti galvos skausmą, migreną.
  • Stimuliuoja įvairius raumenų taškus, gerina imuninę sistemą.

Po įtemtos darbo dienos, patirto streso, nuovargio, geriausias dalykas – atsipalaiduoti. O tam padės SPA procedūros Jūsų namuose, išsirinkti kokybiškas, patogias masažines voneles galite čia