Prekių katalogas

Kaip išsirinkti kvapų difuzorių?

Gera sveikata ir savijauta tai yra mūsų geros dienos garantas. Per sausas arba drėgnas aplinkos oras gali sukelti nepatogumų. Nuo pat viduramžių eteriniai aliejai buvo plačiai naudojami kaip medicininė ir kosmetinė priemonė dėl savo antibakterinių ir antiseptinių savybių. Eteriniai aliejai turi pripažintą teigiamą poveikį žmogaus organizmui ir nervų sistemai. Teigiama, kad aromaterapija padeda kovoti su įvairiomis sveikatos problemomis, mažina negalavimus ir stiprina nervų sistemos veiklą.

Eterinių aliejų garinimas sukuria atpalaiduojančią atmosferą ir leidžia namuose mėgautis maloniais aromatais. Kvapų difuzorius padidina oro drėgmę, tad jūs kvėpuojate kur kas kokybiškesniu oru. Pateiksime jums keletą rekomendacijų, kuriomis vadovaudamiesi lengvai išsirinksite kvapų difuzorių ir susikursite nepakarotojamą aromaterapiją savo namuose.

Difuzorius užpildomas vandeniu

Klasikiniai ir plačiausiai naudojami garintuvai į kuriuos reikia pilti vandenį. Kartu su garinamu vandeniu į orą paskleidžiamas malonus eterinių aliejų aromatas. Kvapų difuzorius panaudoja ultragarsinio drėkinimo technologiją švelniai paskleisdamas po patalpą jūsų pasirinktą kvapą. Ultragarsas vandenį ir eterinio aliejaus mišinį paverčia į lengvą dulksną.

Renkantis garintuvą atkreipkite dėmesį į šio įrenginio savybes, kurios jums priimtiniausios:

Kokia difuzoriaus vandens bako talpa. Nuo to gali priklausyti garinimo trukmė.
Triukšmo lygis. Pasirinkite tokį, kuris jūsų netrikdytų kuomet garintuvas įjungtas. Šiuolaikinės technologijos pažengusios taip, kad kai kurie difuzoriai yra itin tylūs ir visiškai negirdimi.
Naktinis rėžimas. Kai kurie gamintojai siūlo LED lempos funkciją. Ji sukuria jaukų apšvietimą, galima netgi naudoti kaip naktinę lempą. Ne visi difuzoriai turi šią funkciją, tad įsivertinkite ar jums tai aktualu.
Automatinio išsijungimo funkcija. Saugų difuzoriaus naudojimą užtikrina ši funkcija, kuri pasibaigus įpiltam skysčiui prietaisą išjungia.
Dizainas. Rinkoje sutiksite elegantiško dizaino variantų ir gana platų spalvų pasirinkimą, tad priderinkite difuzorių prie savo namų interjero.
Išmanus valdymas nuotoliniu būdu.
 

Sauso kvėpinimo difuzorius

Rinkoje taip pat galite pastebėti sauso kvėpinimo technologiją turinčius prietaisus. Tai reiškia, kad į difuzorių nepilamas vanduo, o ventiliatorius garina skystą eterinį aliejų arba specialią gamintojo sukurtą želę. Šio įrenginio išskirtinumai:

Prietaiso maitinimas. Prietaisas gali būti prijungtas tiek prie elektros tinklo, tiek įkraunamas šarminėmis baterijomis.
Garinimo laikmatis. Šie įrenginiai gali turėti pasirinkimą garinti: nuolat, etapiškai (pvz.10 min garinama, 10 min ne.) arba laikmačiu reguliuojama funkcija.
Garinimo greitis. Gali turėti ventiliatoriaus greičio pasirinkimą.
 

Purškiantis difuzorius

Purškiantis difuzorius, tai dar vienas iš galimų pasirinkimų rinkoje. Purškiantys difuzoriai gali būti sutinkami dvejų rūšių.

Difuzorius į kurį įlašinamas eterinis aliejus. Įrenginys skleidžia aliejaus molekules jų nekaitinant. Difuzoriuje yra įmontuota tyliai veikianti oro pompa, kuri paskleidžia aliejaus dulksną į namų orą.

Antroji difuzoriaus rūšis, kuomet eterinio aliejaus buteliukas tiesiogiai įmontuojamas į prietaisą. Tiesioginė dufuzija iš buteliuko atliekama tinkamos temperatūros pagalba, kuri užkaitina aliejų, o prietaiso purškimo funkcija paskleidžia jį po jūsų namų patalpą. Šis prietaisas tinkamas beveik visiems buteliukams.

Išsirinkus tinkamiausią kvapų difuzorių, belieka įsigyti sau maloniausiai kvepenčius eterinius aliejus. Kvapas yra estetinės aromaterapijos pagrindas, kaip ir malonumo jausmas, kurį patiriame naudodami sau priimtiniausius kvapus. Gaivus ir malonus kvapas jūsų namams suteiks jaukumo ir ramybės pojūtį. Eterinius aliejus ir difuzorius galite įsigyti čia ->>>