Prekių katalogas

Kaip išsirinkti išmanų laikrodį?

Vis dažniau, ant žmonių riešų sutinkame išmaniuosius laikrodžius. Tai nauja, šių dienų mada, kuri tampa vis populiaresne net ir stiliaus detale. Rinkoje siūlomas itin didelis išmaniųjų laikrodžių pasirinkimas su skirtingomis funkcijomis bei dizainu. Miego bei streso stebėjimas, žingsnių ir kalorijų skaičiavimas, įvairios sveikatingumo programos, galimybė atsiliepti į skambučius, skaityti el.laiškus ir kitos funkcijos bei techninės galimybės. Tam, kad nepasiklysti pasiūloje, apžvelkime pagrindinius aspektus, kaip išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Operacinė sistema

Galimi pasirinkimai pateikti apačioje, tačiau ne paslaptis, kad žmonės renkantis išmanųjį laikrodį jau turi mėstamą telefono prekės ženklą, tad tereikia suderinti tokią pat operacinę sistemą ir laikrodyje. Naudojant tokią pačią OS, galėsite atlikti dalį tų pačių funkcijų kaip ir išmaniajame telefone.

,,Android Wear‘‘ – ši operacinė sistema tiks labiausiai, jeigu naudojate ,,Android‘‘ telefoną. Ši OS gali veikti ir su ,,iOS‘‘ įrenginiais, tačiau tikėtina ne taip gerai.
,,iOS‘‘ – ši operacinė sistema prieinama tik ,,Apple Watch‘‘ laikrodžiuose. Jeigu turie ,,Apple‘‘ įrenginius, neabejotinai geriausias pasirinkimas dėl itin puikios telefono sinchronizacijos rinktis ,,iOS‘‘ OS turinčius laikrodžius.

,,Tizen‘‘ – tai ,,Samsung‘‘ sukurtas produktas, tad jeigu turite šio prekės ženklo telefoną – rinkitės šią operacinę sistemą. Tačiau, jeigu jums patinkantis laikrodis turi būtent šią OS, ,,Tizen‘‘, žinokite, kad ji puikiai veikia ir su kitais ,,Android‘‘ įrenginiais.

Mažų gamintojų operacinės sistemos – dažnai jos sutinkamos pigesniuose įrenginiuose, kuriuose ribotas funkcionalumas, tačiau čia žaidžia gera išmanaus laikrodžio kaina, lygint su aukščiau išvardintomis operacinėmis sistemomis.

Funkcijos

Išmanieji laikrodžiai vis labiau populiarėja dėl multifunkcionalumo ir patogaus naudojimo. Visų pirma, tai elementarus galėjimas priimti arba atmesti skambučius, skaityti sms žinutes ar el. laiškus. Taip pat galite gauti socialinių tinklų, kalendoriaus ar kitų naudojamų programėlių pranešimus. Išmanus laikrodis gali padėti sekti darbinius susitikimus, nepraleisti vizito pas gydytoją ir priminti apie artėjantį laiką vaikus nuvežti į būrelį. Išmanieji laikrodžiai taip pat skaičiuoja jūsų žingsnius ar nuvažiuoto kelio atstumą, seka miego režimą, matuoja pulsą ir pnš. Naujausi modeliai netgi turi funkciją – bekontaktis atsiskaitymas. Tad renkantis sau įrenginį nuspręskite, kurios funkcijos jums reikalingos, kurių galbūt nereikia – tai turėtų atsispindėti ir kainoje.

Dizainas ir įvaizdis

Išmanieji laikrodžiai, tai puiki stiliaus detalė, kurią galite priderinti prie savo individualus stiliaus. Įvairių spalvų ir modelių apyrankės, kurios gali būti netgi keičiamos. Ekrano dydis, nuo kurio priklausys kaip kokybiškai galėsite stebėti vaizdą laikrodžio ekrane. Renkantis ekraną, atkreipkite dėmesį į pikselius, kuo jų skaičius didesnis, tuo kokybė bus geresnė. Kai kurie gamintojai gali pasiūlyti geresnius matymo kampus ar geresnius reagavimo parametrus liečiant.

Atsparumas

Dažniausiai, išmanieji laikrodžiai nėra atsparūs vandeniui. Tačiau atsparūs prakaitui, negausiam lietui ar lengviems aptaškymams. Tad neverta jaudintis dėl jo naudojimo sportuojant ar gaminant maistą.

Dažniausiai išmanus laikrodis veikia 1-2 dienas, tačiau galima rasti ir tokių įrenginių, kurie patikimai tarnauti gali net ir visą savaitę. Naujausi modeliai įkraunami beviele įkrovimo stotele.

Išmanus laikrodis vaikams – gudrutis

Savo atžalai galite taip įsigyti išmanųjį laikrodį, kuris atsparus drėgmei bei dulkėms. Su šiuo įrenginiu vaikai galės skambinti telefonų knygoje įvestais telefono numeriais, atsiliepti į skambučius, nepažįstami numeriai automatiškai gali būti blokuojami. Gali turėti SOS mugtuką, kuris padės skubiai susisiekti su nurodytais kontaktais. Nauji modeliai turi vietos nustatymo funkciją, kuri leidžia tėvams matyti vaiko buvimo vietą.

Išmanusis laikrodis, tai technologija, kuri gali palengvinti jūsų kasdieninius įpročius ar net pakeisti įprasto telefono naudojimą. Išmaniųjų laikrodžių platų pasirinkimą galite peržiūrėti čia ->>>