Prekių katalogas

Kaip išsirinkti išmaniąją apyrankę?

Išmaniosioms technologijoms tampant vis pažangesnėms, populiarėja ir mūsų naudojami prietaisai, būtent vienas tokių – išmaniosios apyrankės. Šiandien dienai išmaniosios apyrankės tampa ne tik dailiu aksesuaru ar stiliaus detale, tačiau ir prietaisu, kurio pagalba galime stebėti bei palaikyti fizinį aktyvumą bei sveikatą.

Išmanieji įrenginiai būna dviejų skirtingų tipų – laikrodžio ir apyrankės. Išmanioji apyrankė pagal dydį yra kur kas mažesnė ir patogesnė, turinti sportinės formos dizainą, tačiau ji puikiai dera tiek prie sportinės tiek prie formalios aprangos. Nors šių išmaniųjų apyrankių asortimentas itin didelis, jos skiriasi savo dizainu, funkcionalumu bei patvarumu. Jų kainos taip pat gali svyruoti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų, tačiau prieš renkantis svarbu atsižvelgti ne į kainos rodiklį, bet kokios apyrankės funkcijos jums yra reikalingos ir pagal tai išsirinkti įrenginį.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis išmaniąją apyrankę?

Baterija ir veikimo laikas

Baterija ir veikimo laikas priklauso tik nuo Jūsų pačių poreikių, jeigu apyranke naudositės kiekvieną dieną – esate fiziškai aktyvus, stebite treniruočių intensyvumą, atidžiai sekate miego kokybę, naudojatės daugeliu funkcijų – tuomet Jums tikrai verta atkreipti dėmesį į baterijos veikimo laiką. Juk nesinori išmaniosios apyrankės krauti kiekvieną dieną. Didžioji dalis apyrankių yra įkraunamos kartą į savaitę, ar net rečiau, tačiau jeigu baterija bus mažesnio pajėgumo, tikėtina, kad išmaniąją apyrankę reikės krauti kur kas dažniau, o tai gali sukelti nepatogumų.

Dizainas

Rinkitės tokį apyrankės dizainą, kurį lengvai pritaikysite prie savo stiliaus. Dažniausiai juodos, pilkos ar kitų tamsesnių spalvų apyrankės puikiai dera prie bet kokio aprangos stiliaus, tad taip būsite užtikrinti, kad laikrodis puikiai derės tiek prie sportinės, tiek prie oficialios ar šventinės aprangos ir neišsiskirs kaip nederama ar per daug į akis krentanti detalė.

Dažnai nuo dizaino priklauso ir apyrankės kaina, kuo dizainas labiau išskirtinis, tuo jo kaina didesnė, tačiau jeigu esate ne išrankus ir apyrankės dizainas visai nesvarbus tuomet geriau rinkitės geriausią funkcijų ir kainos kokybės santykį.

Patvarumas

Apyrankės patvarumas priklauso nuo paties dirželio ir korpuso. Atkreipkite dėmesį ar apyrankės dirželis yra kokybiškas, dažnai jie būna silikoniniai - tokie dirželiai puikiai prisitaiko prie Jūsų riešo, nespaudžia, neišsipurvina ir nesukelia diskomforto dėvėjimo metu.

Taip pat atkreipkite dėmesį ir į apyrankės korpusą – ekraną, jis turėtų būti mažiausiai 1 colio įstrižainės, kitu atveju skaičiai ar raidės ekrane bus ne aiškiai matomi. Brangesnės apyrankės turi jutiklinį OLED ekraną, pigesnis prietaisas dažniausiai yra paprastas, be valdomo ekrano.

Funkcionalumas

Dažnai apyrankės kainą lemia jos funkcionalumas. Išmaniosios apyrankės matuoja įvairius parametrus. Jų dėka galime sekti informaciją apie mūsų fizinė veiklą ir sveikatą.

Išmaniųjų laikrodžių funkcijos gali būti šios:

• Fizinis aktyvumas – išmanioji apyrankė gali matuoti judesių intensyvumą, laiką, kada yra judama, kada yra sėdima ar esama ramioje padėtyje. Išmaniosios apyrankės matuoja kiek laiko per dieną praleidote fiziškai aktyviai ar pasyviai.
• Kalorijų matavimas – fiksuojant ir remiantis fiziniu aktyvumu bei pulso dažniu fizinė apyrankė apskaičiuoja kalorijas, kurios buvo sudegintos visos dienos metu.
• Žingsnių skaičius – apyrankė fiksuoja žingsnius nueitus per dieną, tai puiki priemonė sekti bei stebėti savo nueitą atstumą bei padeda siekti geresnių rezultatų.
• Nueitas atstumas – apyrankė taip pat parodo netik nueitų žingsnių kiekį, tačiau ir kiek per dieną nuėjote ar nubėgote kilometrų.
• Širdies rimto dažnis (pulsas) – rūpinantis savo sveikata išmaniosios apyrankės pagalba galite stebėti savo pulso dažnį.
• Miego kokybė – vienas svarbiausių būdų norint jaustis gerai yra stebėti miego būseną, kuri priklauso nuo miego trukmės ir nuo paties miego kokybės. Išmanusis laikrodis fiksuoja kiek valandų ir minučių miegate, taip pat jis gali nustatyti miego fazes – kada užmiegate, gilų miegą bei kt.

Stebėkite savo fizinį aktyvumą bei sveikatą, išmaniąsias apyrankes galite įsigyti čia –>>>