Prekių katalogas

Candy rekomendacijos kaip išsirinkti indukcinę kaitlentę

  • Indukcinė kaitlentė turi keletą privalumų, kurių nederėtų nuvertinti.Tačiau turite žinoti pagrindines savybes, kad suprastumėte, kaip išsirinkti geriausią ir atitinkančią Jūsų poreikius. Čia pateikiamos paprastos rekomendacijos pirkėjui, kurios suteiks galimybę derinti Jūsų naujosios kaitlentės dizainą, energijos sunaudojimą ir efektyvumą.

    Indukcinė kaitlentė : kaip veikia, privalumai ir trūkumai

    Ši inovatyvi technologija veikia magnetinių laukų principu, kad nepriekaištingai paruoštų maistą. Po stiklo keramikos viršumi yra ritės, kurios reaguoja į geležinį puodų ir keptuvių pagrindą ir įsijungia esant sąlyčiui.

    Būtent dėl veikimo būdo dera apsvarstyti keletą aspektų prieš nusprendžiant įsigyti indukcinę kaitlentę .

    ● Ši technologija naudoja elektrą, o ne dujas. Tai brangiau nei metanas ir, jei neturite šilumos siurblių arba fotovoltinių plokščių, elektros sąskaitos gali išaugti. Tačiau elektros sunaudojama mažiau nei dujų, todėl, imantis reikiamų priemonių, įmanoma išlaikyti minimalias energijos sąnaudas.
    ● Indukciniam maisto ruošimui tinka tik tam tikros rūšies indai: tie, kurie turi geležies pagrindą. Taip yra todėl, kad medžiaga leidžia efektyviau reaguoti į rites, esančias po kaitvietėmis. Nereikia nė sakyti, kad keptuvės variniu, moliniu ar aliuminio dugnu kais ilgiau ir maisto gaminimas užtruks.
    Kita vertus, indukcinės kaitlentės turi daug privalumų. Iš jų reikia nepamiršti:
    ● maksimalus šiluminis efektyvumas (90%) lyginant su kitomis sistemomis. Iš esmės plokštės šildo tik tą zoną, ant kurios stovi puodas, ir karščio dispersija labai maža, priešingai nei dujinėse viryklėse, kurių maksimalus efektyvumas – 60 %;
    ● virimo laikas, kuris žymiai sutrumpėja, kadangi karštis sukoncentruotas po puodu. Pasinaudojus „Booster“ režimu, vanduo užvirs dar greičiau;
    ● indukcinės kaitlentės yra saugesnės: nėra liepsnos, nėra dujų nuotėkio pavojaus, o vienintelė kaistanti vieta – po puodu.Be to, nuėmus puodą nebesusidaro magnetinis laukas, todėl kaitlentė išsijungia.Galiausiai, dėl saugos indikatorių ekrane išvengiama ne tik energijos švaistymo, bet ir nelaimingų atsitikimų buityje.

    Kaip pasirinkti tobulą indukcinę kaitlentę?

    Apskritai rekomenduojama rinktis kaitlentę, kuri leidžia Jums pasiekti vandens virimo temperatūrą per trumpiausią įmanomą laiką ir mažiausiomis energijos sąnaudomis.
    Žinoma, saugumas ir energijos sunaudojimas yra svarbiausi aspektai, į kuriuos derėtų atsižvelgti perkant indukcinę kaitlentę .

    Atsižvelgiant į pirmąjį aspektą, svarbu, kad kaitlentė , kurią planuojate įsigyti, turėtų:

    ● užraktą nuo atsitiktinio įkaitimo (kuris taip pat atlieka greito plokščių atvėsinimo funkciją);
    ● atsparumo išsiliejimui („spill-proof“) virimo metu režimą;
    ● likutinio karščio indikatorių.

    Jei vietoj to Jums svarbiausia elektros sunaudojimas, tuomet yra keletas sprendimų, kuriuos galima pritaikyti.Galima rinktis fotovoltinę plokštę, kad patys gamintumėte švarią energiją (kurios sąnaudas, nors ir nemažas, žinoma, susigrąžinsite greičiau, kadangi naudosite indukcines kaitlentes ). Iš tiesų kai kurios indukcinės kaitlentės turi prietaisą, kuris riboja energijos gamybą ir rodo ekrane, kiek vatų sunaudota.

    Tačiau turite atsižvelgti į tai, kad galite nesunkiai sunaudoti daugiau kaip 2,4kW, ypač jei naudojate didesnės galios režimą. Be to, jei virimo eigoje naudosite kitą prietaisą, viršysite 3kW ir turėsite padidinti skaitiklio galią.

    Galiausiai, kalbant apie elektros sunaudojimą, reikia atsižvelgti į vatų skaičių, sunaudojamą prietaisui veikiant budėjimo režimu: gali atrodyti nereikšminga, bet prietaisai naudoja energiją ir tuomet, kai jais nesinaudojama.

    Platų indukcinių kaitlenčių pasirinkimą rasite čia