Prekių katalogas

Kaip išsirinkti dušo kabiną?

Nuolatinis skubėjimas, darbai, ne visuomet leidžia pasimėgauti nerūpestingu poilsiu ir gulėjimu vonioje, todėl kaip alternatyva dažnai tam tampa tiesiog dušo kabina. Vonios kambaryje dušo kabina dažniausia tampa vienu ir pagrindiniu pasirinkimu prausimuisi, tačiau kartais dušo kabina yra ir kaip papildomas pasirinkimas prie greta esančios vonios. Įsirenginėjate būstą ar darotės remontą ir sprendžiate kokią dušo kabiną įsigyti? Dušo kabinų pasirinkimas tikrai nemažas, todėl tokioje gausybėje galima nesunkiai pasiklysti, kad taip nenutiktų ir pasirinkimas būtų kuo lengvesnis ir juo netektų nusivilti, pateikiame patarimus apie dušo kabinų pasirinkimą.

Dušo kabinos pasirinkimas ir pagrindiniai aspektai:

1. Numatykite biudžetą – pirmas ir vienas svarbiausių žingsnių prieš renkantis dušo kabiną. Išskirtinės, unikalių sprendimų ir konstrukcijos vonios kainuoja kur kas daugiau, tačiau sukuria nepriekaištingos vonios interjerą. Jeigu dušo kabinos išvaizda ir konstrukcijos nėra svarbiausias kriterijus, tuomet rinkitės atsižvelgdami į medžiagiškumą ir kainos santykį. Dušo kabinų kainos priklauso nuo konstrukcijos, durų mechanizmo, dydžio, standartinių ar nestandartinių interjerinių sprendimų. Renkantis dušo kabiną internetu išsirinkite bent 2–3 variantus ir juos tarpusavyje palyginkite, taip bus lengviau išsirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį.

2. Dušo kabinos konstrukcija ir kabinos išvaizda

  • Berėmė kabina – vienas pažangiausių ir moderniausių sprendimų. Berėmės kabinos yra iš saugaus grūdinto stiklo plokštumų ir vyrių arba pagrindinių profilių, kuriais stiklas pritvirtinamas prie sienos. Tokios kabinos sukuria nepriekaištingą ir modernų interjerą vonios kambaryje. Vienas iš minusų – tokios kabinos yra su varstomomis durimis, todėl tiks erdvesniame vonios kambaryje.
  • Pusiau rėminės konstrukcijos – funkcionalus sprendimas, tokios konstrukcijos kabinos turi stumdomas, o ne varstomas duris, todėl taupo vietą vonios kambaryje ir idealiai tinka mažoms erdvėms.
  • Rėminės konstrukcijos kabinos – vienas populiariausių ir pigiausių pasirinkimų, kuriose grūdinto stiklo plokštumos įstatomos į rėmus. Tokio tipo kabinose durys yra stumdomos, todėl taupo vietą, tinka mažesniems vonios kambariams. Vienas iš minusų – tokio tipo kabinos savo išvaizda nėra tokios modernios ir šiuolaikiškos, todėl jeigu jums svarbus vonios kambario estetiškumas ir dizainas, tokios kabinos gali pasirodyti kiek gremėzdiškos.

3. Dušo kabinos forma – svarbus aspektas dėl dušo kabinos pritaikymo vonios kambaryje ir dėl interjerinių sprendimų. Forma priklauso nuo vonios kambario dydžio. Asortimente rasite kvadratines, stačiakampes, pusapvales, penkiakampes ar kitų formų dušo kabinas. Jeigu norite sutapyti vietos, tuomet geriausias pasirinkimas – pusapvalės dušo kabinos su stumdomomis į šonus durimis.

4. Dušo kabinos dydis – dažniausiai yra pasirenkamos tokios dušo kabinos, kurių padėklas yra 90×90 cm dydžio. Tai yra standartinio dydžio kabinos, kurios kainų prasme yra ir vienos pigesnių. Tačiau galite rinktis ir kitus dušo kabinų dydžius, nestandartinius - 90×100, 100×100 ir kt. Tiesa, tokio dydžio kabinos bus brangesnės, tačiau bus kur kas erdvesnės ir komfortiškesnės.

5. Durų varstymo konstrukcija

  • Stumdomos – vienas populiariausių pasirinkimų taupantis erdvę vonioje. Tokia durų varstymo sistema pasirenkama rėminės konstrukcijos vonioms, idealiai tinka mažoms vonios erdvėms. Minusai – sistema gali ilgainiui pradėti strigti, gali būti reikalinga papildoma priežiūra, keitimas.
  • Sulankstomos – taip pat taupantis vietą sprendimas, tinka rėminėms ir pusiau rėminėms kabinų konstrukcijoms. Kaip ir su stumdomomis durimis, sulankstomos taip pat ilgainiui gali pradėti strigti.
  • Besisukančios (į išorę arba vidų) – dažniausiai pritaikomos berėmėms dušo kabinų konstrukcijoms, šiuolaikiškas ir modernus sprendimas. Minusas – užima daugiau vietos, netiks itin mažoms erdvėms, dažniausiai kainuoja daugiau.

Kokybiškos, modernios ir pažangios dušo kabinos Jūsų namams – dušo kabinas galite įsigyti čia