Prekių katalogas

Kaip išsirinkti automobilinį šaldytuvą?

Vasara – atostogų metas, kuomet aktyviai leidžiame laiką gamtoje, daugiau keliaujame ir mėgaujamės šiluma. Keliaujantieji automobiliu ir įveikiantys tiek didelius tiek mažesnius atstumus sutiks, kad automobilinis šaldytuvas – vienas iš reikalingiausių ir labiausiai pasiteisinančių kelionės daiktų.

Automobilinis šaldytuvas – puikus pasirinkimas tiek kelionėms vasarą, tiek kitu metų laiku, kadangi jis itin praktiškas ir patogus naudoti, o svarbiausia – neužima daug vietos. Nešiojami automobilio šaldytuvai ne tik patogiai sutalpina visus kelionės maisto produktus, bet ir juos šaldo, atlieka tiek šaldytuvo tiek šaldiklio funkcijas.

Su automobiliniais kelioniniais šaldytuvais jums nereikės rūpintis kelionės maistu, šaldytuvas ne tik sutalpins norimus maisto produktus, bet ir gėrimus, tad visos kelionės metu leis mėgautis mėgstamais patiekalais, kad ir kur bebūtumėte. Taip pat šaldytuvas puikus pasirinkimas turintiems maisto furgonėlius, ar prekiaujantiems maisto produktais i šautomobilio, su šaldytuvu visuomet būsite tikri dėl tinkamo ir patogaus maisto produktų laikymo .

Kaip išsirinkti?

Talpa

Automobilinių šaldytuvų pasirinkimas itin platus, jie yra skirtingų talpų, tad jos dažniausiai pasirenkamos pagal poreikius. Dažniausiai jų talpos būna iki 50l, tokios talpos šaldytuvo tikrai užteks Jūsų kelionės metų sutalpinti ne tik maisto produktus, bet ir gėrimus. Asortimente galite rasti ir kur kas didesnėmis talpomis šaldytuvų, jie skirti talpinti didelį kiekį maisto produktų, tad labiau tinka maisto furgonėliams, ar kitiems maistu prekiaujantiems prekybininkams, kuriems reikia didelių talpų. Tačiau savo asmeniniams poreikiams ir kelionėms galite rinktis mažesnę talpą, tokie šaldytuvai neužims daug vietos salone, tačiau puikiai sutalpins visus norimus produktus.

Temperatūra

Automobiliuose naudojami šaldytuvai gali atlikti tiek šaldytuvo, tiek šaldymo funkcijas. Tačiau renkantis verta atkreipti dėmesį, kad ne visi šaldytuvai turi šias funkcijas, ir ne visi gali pasiekti didelę minusinę šaldymo temperatūrą. Didesnėmis galimybėmis ir funkcionalumu pasižymi kompresoriniai ir absorbciniai šaldytuvai, leidžiantys maisto produktus atšaldyti net iki -20 laipsnių temperatūros.

Tad temperatūrą rinkitės pagal poreikius, dažniausiai kelionėms pakanka tiesiog šaldytuvo funkcijos, kur įprasta temperatūra siekia apie 5 laipsnius šilumos, tokia šiluma neleidžia maistui sugesti, o gėrimus leidžia puikiai atvėsinti.

Išmanusis šaldytuvas

Derekis.lt prekių asortimente rasite šaldytuvų su integruota valdymo elektronika, tokie šaldytuvai pasižymi savo inovatyviomisgalimybėmis ir patogia valdymo sistema. Čia galite įsigyti šaldytuvų su įmontuotais LCD ekranais, kur visus nustatymus galėsite reguliuoti ekrane ir pasirinkti norimus rėžimus, o temperatūrą galite valdyti Wi – Fi ryšiu su specialia programėle išmaniajame telefone. Tokie šaldytuvai yra kur kas pažangesni, tad jų kaina gali būti kur kas brangesnė nuo įprastinių.

Priedai

Automobiliniai šaldytuvai turi ir tam tikrų priedų, kurie gali palengvinti jo naudojimą ir išvengti netikėtų nelaimių kelionėje - tokių kaip akumuliatoriaus išsikrovimas, ar netinkamas maisto produktų atšaldymas, kokius priedus pasirinkti?

Temperatūros reguliavimo prietaisai – norint būti tikriems dėl tinkamo maisto produktų laikymo šaldytuve, rekomenduojama įsigyti temperatūros indikatorių, kurio dėka temperatūra šaldytuve yra sistemingai kontroliuojama nuo galimų staigių temperatūrų pokyčių.

Apsauga akumuliatoriui – juk niekas nenori susigadinti savo kelionės nuotaikos dėl išsikrovusio akumuliatoriaus. Tuomet vertėtų įsigyti apsaugą, kurios dėka automobilis bus apsaugotas nuo visiško išsikrovimo.

Laikikliai – gali palengvinti šaldytuvo transportavimą iš vienos vietos į kitą. Galite susimontuoti laikiklius ten kur jums patogu ir tokius, kurie leis palengvinti šaldytuvo nešimą. Atkreipkite dėmesį, kad šaldytuvų svoris dažniausiai siekia 20 – 30 kilogramų, tad laikikliai tikrai palengvins jų transportavimą ir perkėlimą į reikiama vietą.

Kad kelionės būtų dar lengvesnės, patogesnės ir sotesnės, išsirinkti automobilio šaldytuvą galite čia - >>>