Prekių katalogas

Kaip išsirinkti ausines?

Muzika mus lydi visur, važiuojant automobiliu, sportuojant ar besisukant namuose. Mėgstantieji klausytis muzikos, savo laisvalaikio negali įsivaizduoti be ausinių. Ausinės itin kompaktiška ir patogi naudoti įranga, jos naudojamos tiek kasdienėms reikmėms, laisvalaikiui, tiek profesionaliam darbui. Be ausinių tikriausiai neapsieina nei vienas, jos mus lydi tiek namuose, tiek darbo vietoje.

Šiuo metu ausinių pasirinkimas yra itin platus, tad tokioje gausoje išsirinkti tikrai kokybiškas, o svarbiausia – patogias ausines gali tapti tikra užduotimi. Pateikiame naudingus patarimus, į ką verta atkreipti dėmesį ir kaip išsirinkti savo poreikius atitinkančią prekę.

Ausinių tipas

Tai vienas svarbiausių pasirinkimų, prieš nusprendžiant įsigyti ausines. Pirma užduotis, reikia išsirinkti kokio tipo ausinės jums bus reikalingos. Jos skirstomos į: ausinės tvirtinamos lankeliu, standartinės be lankelio su laidu (įstatomos į ausis) , belaidės ausinės.

Ausinės tvirtinamos lankeliu – tokios ausinės būna dviejų rūšių, arba su pagalvėlėmis ant ausų, arba pilnai uždengiančios ausis. Abi rūšys yra su tvirtinamu lankeliu, tad tai suteikia patogumo, ausinės puikiai priglunda, neiškrenta, tad tai tobulas variantas sportuojant, ar užsiimant kita aktyvia veikla. Ausinės su pagalvėlėmis yra mažesnės, kompaktiškesnės, tačiau pilnai uždengiančios ausis yra kur kas patogesnės, daugelis jų geriau izoliuoja garsą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu asortimente galite rasti ausinių su lankeliu be jokių laidų, todėl toks variantas yra daug patogesnis užsiimant aktyviu laisvalaikiu.

Ausinės su laidu, įstatomos į ausis – standartinės, klasikinės ausinės be lankelio, vienos populiariausių. Tokios ausinės yra kompaktiškos, patogios, o svarbiausia užima labai mažai vietos, tad puikiai telpa ir į nedidelę kišenėlę. Šios ausinės skirtos kasdieniam naudojimui, jos saugios naudoti, turint laidą būsite tikri, kad taip lengvai jų nepamesite.

Belaidės ausinės – sparčiai populiarėjančios ir daugelio mėgstamos bevielės ausinės, kurios prisijungia prie mobiliųjų įrenginių.Tokios ausinės neturi maitinimo laido, tad leidžia jums nevaržomai judėti. Dauguma šiandien prekyboje siūlomų ausinių turi „Bluetooth“ technologiją, kuri ne tik leidžia klausytis muzikos belaidžiu būdu, bet ir groti, sustabdyti ar praleisti garso įrašus tiesiai iš ausinių. Tokios ausinės itin patogios, neturi jokių laidų, įstatomos į ausis. Gali būti tiek su lankeliu, tiek be lankelio. Nors tokios ausinės itin patogios ir kompaktiškos, užima itin mažai vietos, tačiau jos gali būti lengvai pasimetančios, tad būtina turėti specialų įdėklą apsaugantį nuo aplinkos veiksnių ar pametimo.

Ausinių savybės

Laido tipas – ausinių laidų tipai yra įvairių pasirinkimų: standartinis, plokščias, pintas ir spiralinis. Jų pagrindinė savybė – stiprumas ir lankstumas. Vienas iš paprasčiausių ir ne tokių brangių pasirinkimų – laidas su gumos danga, su apsauga nuo susipainiojimo. Plokščias laidas apsaugo nuo susipainiojimo ir yra panašus i standartinį su gumos danga. Spiralės formos laidas - vienas tvirčiausių, itin elastingas. O štai spiralės formos laidas itin universalus, prisitaiko prie vartotojo poreikių ir naudojimo. Kalbant apie laidus, verta neužmiršti ir atkreipti dėmesį į laido ilgį, jį rinkitės pagal savo poreikius, nors ilgi laidai atrodo patogūs, tačiau gali lengvai painiotis ir trukdyti.

Triukšmo slopinimas ir izoliavimas – tai dviejų tipų ausinės. Šalinančios ir visiškai izoliuojančios aplinkos garsus ausinės triukšmą paskirsto aplink ir jūsų ausims perduoda invertuotą jo versiją, dėka to triukšmas esantis šalia yra visiškai izoliuojamas, todėl jūsų netrikdo aplinkos garsai ir galite kur kas geriau girdėti muziką.

Tačiau joms reikalingi elementai ir jos yra kur kas brangesnės už įprastines. Taip pat galite rinktis garsą prislopinančias ausines, jos nėra tokios brangios, tačiau taip pat gerai priglunda prie ausų ir nuslopina triukšmą.

Kaip išsirinkti?

Pasirinkimas itin platus, todėl tik įsivertinę savo poreikius galite pradėti paieškas. Elektroninėje parduotuvėje išsirinkę kelis labiausiai patikusius ausinių modelius, palyginkite jų techninius parametrus, tipą, jeigu svarbu – dizainą. Taip pat paskaitykite kitų vartotojų atsiliepimu, tai leis surasti ir išsirinkti geriausią, jūsų poreikius atitinkančią prekę.

Ausines darbui, sportui, ar kasdieniam laisvalaikiui galite išsirinkti čia ->>>