Prekių katalogas

Kaip greitai atsikratyti lapų?

Rudeniui atėjus kiekvieno nuosavo namo sode apstu darbų. Jeigu norite džiaugtis tvarkinga ir švaria namų aplinka, vienas iš tų darbų, kurį kartoti tenka kas kelias dienas – nukritusių lapų šalinimas. Vietoje daug pastangų ir laiko reikalaujančio lapų grėbimo, rekomenduojame pasinaudoti lapų pūtikliu. Šį prietaisą galime vadinti šiuolaikine šluota, kuri efektyviai pašalins nukritusius lapus, senos žolės likučius ir kitus šapelius. Lengvai visas atliekas supūsite į krūvas, kurias teliks surinkti ir išvežti.

Rinkoje galime pastebėti didelį šių įrenginių pasirinkimą, tad pateiksime keletą patarimų į ką verta atkreipti dėmesį renkantis lapų pūtiklį.

Kaip veikia lapų pūtikas?

Lapų pūtiko veikimo principas labai panašus į dulkių siurblį, tik skirtumas, kad pūtikai gali tiek pūsti, tiek traukti. Nukreipta stipri oro srovė supučia lapus į vieną krūvą, o pasirinkus siurbimo funkciją, lapai surenkami į specialų krepšį. Kai kurie modeliai gali pasiūlyti ir smulkinimo funkciją, tokiu atveju susiurbtos atliekos krepšyje užima daug mažiau vietos ir jas galima panaudoti kompostavimui. Lapų pūtikas yra puikus būdas sutvarkyti sodą ar kitą teritoriją žymiai greičiau nei naudojant grėblį ar šluotą. Šio prietaiso pagalba pašalinsite lapus, smulkias šakas, nupjautą žolę, kankorėžius, giles ar net smėlį nuo takelių be didelio rūpesčio. Tad matome, kad šio įrenginio panaudojimas tikrai platus ir aplinkos tvarkymasis taps paprastesnis bei patogesnis.

Pūtiko tipai

Renkantis sau tinkamiausią įrenginį pastebėsite, kad jų yra net keli tipai. Kurio tipo pūtiką pasirinkti, nuspręskite atsižvelgdami į savo poreikius ir savo tvarkymosi įpročius.

Akumuliatoriniai pūtikai – lengvas ir kompaktiškas pasirinkimas. Jeigu komplektacijoje nėra antro akumuliatoriaus, įsigykite jį ir pūtiką naudoti galėsite kone visą dieną. Akumuliatoriniai pūtikai patys garsiausi lyginant su benzininiu ar elektriniu įrenginiu, tad rinkitės šį variantą, jeigu triukšmas jums ne bėda.

Elektriniai pūtikai – labai lengvi ir tyliai dirbantys įrenginiai, kurie įsijungia vos vieno mygtuko paspaudimu. Jeigu turite nedidelį sodą, tai bus puikus pasirinkimas. Įsivertinkite, ar netoliese galėsite pasiekti elektros lizdą.

Benzininiai pūtikai – sunkesni bei pasižymi didesniu skleidžiamu garsu, jeigu lygintume su elektriniais įrenginiais. Benzininiai yra galingesni, tad su jais patogiau prižiūrėti didesnes teritorijas. Taip pat didelis privalumas, nes nereikalingi jokie elektros laidai, galite patogiai nešiotis įrenginį po visą tvarkomą teritoriją.

Ant nugaros nešiojami pūtikai – efektyvūs tvarkant dideles teritorijas ar viešas erdves, šis modelis laikomas profesionaliu įrenginiu. Šio tipo pūtikai gaminami su daugiafunkcine viena ranka valdoma rankena, bei elektronine paleidimo funkcija. Turi dideles ir patogias petnešas, bei yra aprūpinti benzininiais varikliais, kurie leidžia nepertraukiamai dirbti visą dieną.

Lapų pūtikas su ratukais – itin galinas, skirtas dideliems plotams ar keliams tvarkyti, labiausiai tinkamas sprendimas tvarkant viešas ar labai dideles privačių namų erdves. Jų kaina pati aukščiausia, tačiau ši investicija tarnaus ilgus metus.

Rinkdamiesi lapų pūstuvą, taip pat atkreipkite dėmesį

Galingumas, vienas pagrindinių parametrų, kurį pasirinkite įvertinus kiemo/sodo plotą;
Dalis modelių turi antivibracinę rankeną, kuri užtikrina mažesnę vibraciją;
Svoris. Dažniausiai įrenginiai sveria tarp 4-6 kg., tad pasirinkite svorį, kuris jūsų nevargintų;
Diržas per petį, dažnu atveju palengvina prietaiso naudojimą;
Prietaiso oro greitis – rinkitės atsižvelgiant į tvarkyti planuojamos teritorijos dydį. Jeigu pasirinksite per mažą greitį, darbas gali būti lėtas ir nepateisinti lūkesčių;
Maišelio lapams talpa. Jeigu tvarkoma teritorija didelė, rinkitės įrankį turinį didelę talpą, taip reikės daryti retesnes pertraukas.

Lapų pūtiko įsigijimas, tai protinga investicija, kuri jums tarnaus ne vienus metus, palengvins sodo ar kiemo priežiūrą bei sumažins jūsų fizinį krūvį. Lapų pūtikus įsigyti gali čia ->>>