Prekių katalogas

Juodasis penktadienis – išpardavimų savaitgalis Derekis.lt

Juodasis penktadienis, dar geriau žinomas pasaulyje kaip BlackFriday neaplenkia ir Lietuvos. Kas gi tas juodasis penktadienis ir kuo jis toks ypatingas? Tai visame pasaulyje ir Lietuvoje žinomas masinis išpardavimas vykstantis paskutinįjį Lapkričio penktadienį ar net gi visą savaitgalį! Šią dieną organizuojamos didžiausios nuolaidos per visus metus, kurios tampa ir pasiruošimu vienai svarbiausių metų šventei – Kalėdoms.

Juodasis penktadienis – kas tai ir kaip atsirado?

Juodasis penktadienis (angl. BlackFriday) atkeliavo iš pačios JAV, kurioje jis minimas iš karto po Padėkos dienos ir tradiciškai tai laikoma Kalėdinių dovanų pirkimo pradžia. O kai kuriuose JAV valstijose šis penktadienis turi tokias gilias tradicijas, kad ši diena net gi laikoma išeigine, kad žmonės pasiruoštų artėjančiai svarbiausiai metų šventei - Kalėdoms.

Juodojo penktadienio diena tai didelių išpardavimų diena, kuomet įvairiai buitinei technikai, elektronikai, virtuvės bei kitiems namų apyvokos daiktams taikomos didelės nuolaidos ir siurprizai. Šią dieną galima tikėtis nuolaidų net iki 50 procentų ir daugiau, tad nusižiūrėję vieną ar kitą daiktą bei dovaną šios dienos daugelis laukia su nekantrumu, kad jas galėtų įsigyti su dar didesnėmis nuolaidomis.

Juodasis penktadienis Lietuvoje

Perėmę tradicijas iš JAV Lietuvoje jau ne pirmus metus rengiamos juodojo penktadienio nuolaidos įvairiems namų apyvokos daiktams. Lietuvoje juodasis penktadienis minimas ne tik vieną dieną, išpardavimai čia tęsiasi visą paskutinįjį Lapkričio savaitgalį. Derekis.lt savo ruoštu atrinkę Jūsų mėgstamas prekes siūlo jas įsigyti kur kas mažesnėmis kainomis visą savaitgalį – Lapkričio 27 – 29 dienomis. Kainų sprogimu klientai galės mėgautis ne tik vieną dieną, tačiau ir visą savaitgalį, todėl pasiruoškite ir suplanuokite prekes artėjančiam išpardavimui jau DABAR!

Nuolaidos Derekis.lt

Išpardavimų entuziastams ir visiems nekantriai laukiantiems– geros žinios! Jau ne pirmus metus Derekis.lt rengiantis juodąjį penktadienį ir vėl ruošia nuolaidas šimtams prekių – nuo virtuvės apyvokos daiktų iki elektronikos bei buitinės technikos prekių. Derekis.lt suteikia galimybę ne tik sutaupyti, bet ir Kalėdoms pasiruošti iš anksto.

Nuolaidos bus taikomos ir gerai žinomiems prekės ženklams, todėl mylimus prekės ženklus ir daiktus galėsite įsigyti su didesnėmis nuolaidomis nei įprasta. Brangi buitinė technika, elektronikos prietaisai dažnai nėra perkami skubiai ar impulsyviai, tad kviečiame pasiruošti sąrašą ir juo nepamiršti pasinaudoti per vieną svarbiausių dienų metuose!

Įsigykite ilgai svajotą daiktą pigiau bei pasiruoškite Kalėdoms kartu su Derekis.lt

Juodojo penktadienio karštinė jau netrukus, nepraleiskite progos, kainos sprogs su trenksmu!