Prekių katalogas

Išmanieji vazonai - ar verta rinktis?

Namuose, darbe ar kitoje vietoje turite augalų? Įvairios gėlės, augalinės žolelės bei kiti augalai suteikia ne tik jaukumo, tyrumo, bet tuo pačiu ir veikia mūsų nuotaiką, valo orą bei sukuria malonią bei tyrą atmosferą. Tačiau tam, kad augalai vešėtų būtina tinkama ir reguliari jų priežiūra. O vienas svarbiausių augalų priežiūros darbų – jų laistymas. Išmanieji vazonai – sparčiai populiarėjantis daiktas šiame inovacijų amžiuje. Tai tarsi pagalbininkas, kuris aprūpina augalus pakankamu kiekiu vandens tuomet, kai jiems reikia. Ko gero ne vienas esame perlaistę, o gal net pamiršę palieti augalus. O kur dar atostogų metas, kai tenka pasukti galvą kam gi palikti visų augalų priežiūrą. Išmanieji vazonai vis dažniau pasirenkami ir puikiai vertinami dėl savo funkcionalumo, kuris susipina su estetišku ir aptakiu dizainu. Ką verta žinoti apie išmaniuosius vazonus ir kaip jie veikia?

Išmaniojo vazono veikimo principas

Ar galite patikėti, kad išmanusis vazonas jūsų augalais gali pasirūpinti net iki 12 savaičių? Skamba tikrai neįtikėtinai, tačiau daugelis gamintojų užtikrina, kad šie vazonai gali pasirūpinti jūsų augalais net iki 3 mėnesių be jokios papildomos priežiūros. O tame nėra jokio stebuklo, tik inovatyvi sistema. Šie vazonai turi specialią savaiminio drėkinimo sistemą, kuri ir leidžia rūpintis ir palaikyti augalų gyvybingumą. Speciali sistema turi rezervuarą, kuris tiekia reikiamą vandens kiekį augalui. Viduje esantis indikatorius reaguoja į aplinkos temperatūrą, drėgmės lygį, šviesos kiekį, saulės spindulius. Tad reaguojant į šiuos veiksnius indikatoriai suveikia ir automatiškai pripildo augalą drėgme tada, kada reikia. Vazonuose yra integruotas vandens lygio indikatorius, kuris parodo arba perspėja apie tai, kada jau laikas laistyti augalus.

Išmaniojo vazono privalumai

  • Išmani, savaiminio drėkinimo sistema.
  • Ilgalaikė augalų priežiūra ir drėkinimas (iki 12 savaičių)
  • Stilingas ir patvarus vazono dizainas, kurį pritaikysite prie bet kokio interjero.
  • Tinka įvairių gėlių, augalinių žolelių, bei kitų žemaūgių augalų laikymui .
  • Daugelis vazonų pagaminti iš natūralių, aplinkai draugiškų medžiagų.
  • Patogus naudojimas, lengvas transportavimas.
  • Lengva sukeisti augalus, persodinti juos, apkarpyti šaknis arba nuplauti lapus.
  • Galimybė vazoną laikyti tiek viduje, tiek lauke.

Išmaniųjų vazonų pasirinkimas

Išmanieji vazonai itin vertinami ir tampa vis labiau populiarūs ne tik dėl savo funkcionalumo, tačiau ir dėl aptakaus dizaino. Asortimente rasite platų išmaniųjų vazonų pasirinkimą pagal dydį, formą bei spalvą. Platus dizaino pasirinkimas leis užtikrinti, kad vazoną galėsite pritaikyti prie bet kokio namų ar kitos aplinkos interjero. Kalbant apie vazonų formas, jų pasirinkimas taip pat itin platus. Galite rinktis kvadratinius (kubo ir stačiakampio formos), apvalius bei ovalo formos vazonus. Taip pat pasirinkti norimą vazono dydį, platesnį, siauresnį, aukštesnį ar mažesnį. Vazono dydį rekomenduojama pritaikyti prie esamo augalo dydžio ir pasidomėti apie augalo vešėjimą ir augimą, kad netektų pernelyg greitai ieškoti augalui naujos bei didesnės vietos augti.

Išmanieji vazonai nors ir yra brangesni už įprastus plastmasinius, molinius bei iš kitų medžiagų pagamintus vazonus, tačiau jų teikiama nauda ir privalumai yra nenuginčijamai didesni. Šie vazonai ne tik patys pasirūpins tinkama augalų priežiūra, tačiau ir užpildys juos reikiamu kiekiu vandens, o jums beliks tik grožėtis augalų grožiu ar be vargo palikti augalus vienus kuriam laikui, nes jais bus tinkamai pasirūpinta.

Pasirūpinkite augalų priežiūra be jokio vargo, išsirinkti išmanius vazonus galite čia --->