Prekių katalogas

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vonią?

 

Įsirenginėjant vonios kambarį, arba jį keičiant, vienas svarbiausių ir pagrindinių darbų yra vonios pasirinkimas. Juk vonia yra pats svarbiausias akcentas vonios kambaryje, todėl norint, kad ji būtų kokybiška, ilgaamžė, turite tam skirti atitinkamą dėmesį.

Renkantis vonią svarbu atkreipti dėmesį ne tik į pirminę vonios funkciją, tačiau ir į medžiagas, praktiškumą, svarbu, kad vonia derėtų prie viso bendro jūsų vonios kambario interjero. Vonių pasirinkimas yra itin platus, todėl tokioje įvairovėje lengvai galima pasiklysti, o kartais net ir nusivilti įsigytu pirkiniu. Kad taip nenutiktų ir vonios pasirinkimas būtų kuo lengvesnis ir sklandesnis, pateikiame patarimus į ką turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis vonią.

1. Vonios kambario dydis. Prieš renkantis vonią, apgalvokite savo vonios kambario dydį, pagal tai priklausys ir jūsų vonios dydis. Jeigu norite atsinaujinti ir keičiate seną vonią į naują ir nedidinate voniai skirtos vietos, tuomet jūs jau žinote kokio tikslaus dydžio vonios jums reikės, tuomet galite pereiti prie kito punkto – medžiagos pasirinkimo. Tačiau jeigu įsirenginėjate būstą, visų pirma turite nuspręsti kokio dydžio vonia turės būti jūsų vonios kambaryje, o tai priklauso nuo viso bendro vonios kambario ploto. Jeigu turite itin erdvų vonios kambarį, galite skirti ir daugiau vietos didesnei voniai įsigyti, taip turėsite ir daugiau pasirinkimų, galėsite rinktis ir iš nestandartinių tipų vonių ir medžiagų. Jeigu vonios kambarys yra nedidelis, neverta nerimauti, tikrai rasite ir mažesnių vonių, puikiai tam tiks akrilinės, standartinio tipo vonios, kurios idealiai tiks ir tilps nedideliuose vonios kambariuose.

2. Vonios medžiaga. Vienas svarbiausių aspektų renkantis vonią, išsirinkti medžiagą iš kurios ji pagaminta. Vienos populiariausių vonių pagal medžiagas: akrilinės vonios, stiklo pluošto vonios, plieninės vonios.

  • Akrilinės vonios – universalus ir vienas populiariausių pasirinkimų. Akrilinės vonios mėgstamos dėl savo kainos ir kokybės santykio, taip pat tokių vonių pasirinkimas yra vienas plačiausių, jų yra įvairių standartinių ir nestandartinių dydžių bei formų. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad akrilinės vonios yra itin jautrios įbrėžimams, cheminiams valikliams, todėl turint tokią vonią turėsite būti itin dėmesingi su jos priežiūra.
  • Stiklo pluošto vonios – yra lengvos, lengvai prižiūrimos, vienas pigiausių pasirinkimų norint sutaupyti. Stiklo pluošto vonių yra itin platus pasirinkimas, jos yra lengvai restauruojamos jeigu netyčia jas pažeistumėte. Vienas iš trūkumų – tokios vonios yra itin slidžios, todėl reikia pasirūpinti papildoma apsauga, kilimėliais ar kitomis detalėmis norint išvengti traumų.
  • Plieninės vonios – universalios, atsparios smūgiams, nesibraižo, lengvai valomos ir prižiūrimos, atsparios cheminiams valikliams. Tokios vonios yra ir plonesnės, todėl puikus variantas taupantiems erdvę. Vienas iš minusų – plieninėse voniose prileistas vanduo linkęs greičiau atvėsti.

3. Praktiškumas. Įsigyjant bet kokį daiktą, norime, kad jis būtų praktiškas, o ypatingai kai kalba eina apie ilgaamžius daiktus, tokius kaip vonios, kurios nėra keičiamos taip dažnai. Vonia naudositės kiekvieną dieną, todėl būtina pasirūpinti, kad ji būtų praktiška. Patogumo ir praktiškumo voniai suteikia jos kraštai, kurie yra įvairių dydžių, kuo platesni kraštai, tuo patogiau bus susidėti ant jų visas prausimosi priemones ir viską turėti po ranka.

4. Kokybė. Kokybė ne visada priklauso nuo kainos. Vonios kokybę gali lemti medžiagos, gamintojas. Rekomenduojame rinktis patikrintų gamintojų sukurtas vonias, kurios bus ne tik kokybiškos, bet ir ilgaamžės.

5. Išvaizda. Taip pat svarbus aspektas, kurio neverta pamiršti. Juk vonia yra ilgaamžis pirkinys, todėl pasirūpinkite tokiu vonios modeliu, kuris derės prie jūsų bendro vonios kambario interjero ir net po daugelio metų džiugins savo išvaizda.

Svarbiausi kriterijai vonios pasirinkimui aptarti. Metas išsirinkti kokybišką ir ilgaamžę vonią jūsų vonios kambariui. Vonias galite išsirinkti čia