Elektrinis dviratis Airwheel R5-214.7 WH

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 849 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Yra sandėlyje. 

   

  NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, mūsų sandėlyje (Ateities g. 31) arba pristatysime per 2-3 d.d. (pristatymo kaina 5 €).

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Prekės ženklas
  Airwheel
  Garantija
  1 metai
 • Lengvai sulankstomas – tik trys žingsniai!

  Sulankstomo elektrinio dviračio Airwheel R5 rėmas, rankenos bei vairas susilanksto taip, kad dviratis tampa lengvai transportuojamas netgi pačioje mažiausioje bagažinėje. Airwheel inžinieriai apgalvojo visas smulkmenas, tad susilenkia net pedalai!

  Kas gali būti geriau nei sulankstomas dviratis? Sulankstomas elektrinis dviratis!

  Sulankstomas elektrinis dviratis Airwheel R5 turi 235W galios variklį bei keičiamą 214.6Wh bateriją. Šios kombinacijos dėka dviratis vien elektra gali išvystyti 33km/h greitį bei minant su elektros pagalba nuvažiuoti iki 100km.

  Akumuliatorius su 8 dalių apsauga

  Akumuliatorius turi 8 dalių apsaugą, kurių dėka sumažėja baterijos sugedimo rizika, akumuliatorius tampa efektyvesnis ir saugesnis.

  Trys važiavimo režimai

  Elektrinis dviratis Airwheel R5 turi tris važiavimo režimus – galima važiuoti kaip su paprastu dviračiu minant, minti su variklio pagalba arba važiuoti vien tik variklio dėka. Pasirinkus pagalbą minant režimą, galima nustatyti 11 skirtingų pagalbos lygių, t.y. kaip stipriai variklis Jums padės minti. Pasirinkus elektrinės pavaros režimą, galima pasirinkti iš 16 skirtingų greičio ribojimo lygių.

  16 colių pripučiamos padangos

  Elektrinio dviračio Airwheel R5 keičiamoms ir pripučiamoms padangoms sukurtas unikalus raštas, pritaikytas pašalinti vandenį, išsklaidyti karštį bei sustiprinti sukibimą.

  Skirtingi pakrovimo būdai

  Elektrinis dviratis Airwheel R5 turi atskirą nuo dviračio akumuliatorių, tad yra galimi du pakrovimo būdai: galite privažiuoti prie elektros lizdo su visu dviračiu arba dviratį palikti garaže, mašinos bagažinėje ar kieme ir prie leketros lizdo pakrovimui nusinešti tik akumuliatorių. Airwheel R5 akumuliatorius yra 214,6Wh talpos, pilnai įsikrauna per 3 valandas bei palaiko apie 800 pilnų įkrovimo ciklų.

  Viskas Airwheel mobiliojoje aplikacijoje Jūsų išmaniąjame telefone!

  Pamatyk žemėlapyje, kur nuvažiavai su išmaniuoju elektriniu divračiu Airwheel R5! Airwheel aplikacijoje galima keisti tiek režimo pagalba minant pavaras (kaip stipriai padeda minti), tiek riboti maksimalų greitį naudojant elektrinį režimą. Taip pat matyti greitį, nuvažiuotą atstumą, baterijos įkrovimo lygį ir pan.

  Airwheel R5-214.7 WH techniniai duomenys:

  • Maksimalus greitis vien elektra - 33km/h
  • Variklio galia 235W
  • Dviračio svoris - 18.5kg
  • Nuvažiuojamas atstumas "pagalba minant" - iki 100km!
  • Nuvažiuojamas atstumas vien elektra - 20-25km
  • Baterijos įkrovimo laikas - 3 val

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

  Garantija: 6mėn baterijai, 12mėn elektronikai ir rėmui.