Prekių katalogas

Elektrinis dantų šepetėlis, ar verta rinktis?

Kasdienė mus lydinti higiena, be kurios neapseiname nė vienos dienos – dantų valymas. Maisto likučius, susidariusias dantų apnašas ir bakterijas nuvalome su šepetėliu. Seilėse esančios mineralinės medžiagos sukietina susidariusias apnašas ir taip formuojasi dantų akmenys. Dantų akmenys tampa puikia terpe daugintis bakterijoms, dantis išvalyti darosi vis sunkiau, dantenos gali pradėti kraujuoti ar patinti. Tam, kad taip nenutiktų ar neatsirastų rimtesnių burnos susirgimų, reikia itin pedantiškai išsivalyti dantis. Kruopščiai išsivalyti jums gali padėti elektrinis šepetėlis, kuris ypač gerai išvalo, nuvalo apnašas net nuo sunkiai pasiekiamų krūminių dantų. To pasekoje sumažėja rizika susidaryti akmenims ir tolimesnėms ligoms. Trumpai apžvelkime, kokius prietaisus galime sutikti rinkoje ir ar verta vieną iš jų įsigyti.

Veikimo principas

Elektrinis dantų šepetėlis turi įvairaus intensyvumo vibravimo bei sukimosi funkciją, kuri palengvina visą valymosi procesą. Reikia lėtai ir švelniai judinti šepetėlio galvutę šalia dantų linijos, judindami pirmyn ir atgal leiskite šereliams patekti į tarpdančius. Su elektriniu šepetėliu, nereikia dantų valyti tais pačiais judesiais kaip su paprastu – visą darbą šepetėlis atliks už jus. Šepetėlyje esantis laikmatis, jus informuos apie valymo pabaigą arba, kad valote dantis per trumpai. Šio įrenginio veikimo principas labai paprastas ir nesudėtingai naudojamas.

Privalumai

Žmonės naudojantys elektrinį dantų šepetėlį, rečiau kenčia nuo dantenų uždegimo, dantenų infekcijų ir kitų burnos ligų. Nėra taip, kad naudojantis šiuo šepetėliu dantų būklė pagerės, tačiau apsilankymai pas stomotologą, dėl teisingos jos priežiūros, gali būti malonesni.

Elektrinio šepetėlio pasirinkimas

Rinkoje pasirinkimas itin didelis. Galite pastebėti ne tik itin didelį kainų skirtumą, bet ir įvairius modelius, formas bei skirtingas įrenginio savybes. Trumpai aptarkime, į kokius aspektus atkreipti dėmesį renkantis sau tinkamiausią šepetėlį.

Galvutės dydis ir kotelis

Suaugusiam žmogui, dantis geriausiai išvalo maždaug 1,3 cm pločio ir 2,5 cm ilgio šepetėlio galvutė. Su tokiu šepetėliu galite lengvai pasiekti krūminius dantis ir liežuvinius paviršius. Šepetėlio ilgį ir storį pasirinkite tokį, kad būtų patogu laikyti rankoje.

Turint netaisyklingai išdygusius dantis, plombas ar nešiojantiems ortopedinius prietaisus rekomenduojama rinktis apvalią galvutę turintį šepetėlį. Apvalūs šereliai įsiskverbia į tarpdančių erdves ir efektyviai pašalina maisto likučius bei apnašas.

Šereliai

Elektrinis šepetėlis gali būti: minkštas, vidutinio kietumo ir kietas. Dažniausiai naudojamas minkštas arba vidutinio kietumo. Kietųjų šerelių šepetėlis, gali pažeisti dantenas, tad tokį naudojant, labai svarbu reguliuoti valymo trukmę bei intensyvumą. Šereliai gali būti natūralaus pluošto arba sintetiniai, įsigijant įsivertinkite savo asmeninius poreikius.

Išmanios savybės

Laikmatis, kuris padės jums valytis dantis taip, kaip rekomenduojama odontologų – dvi minutes. Kas 30 sekundžių, šepetėlis primins apie kito dantų ploto valymą. Dar viena išmani savybė – spaudimo jutikliai, kurie suveikia, jeigu šepetėlį spaudžiate prie danties per stipriai.

Baterijos naudojimo trukmė

Pasirinkti galite iš dviejų variantų. Pirmasis, tai baterija įkraunama, kai šepetėlis įstatomas į krovimo pagrindą. Antras variantas – dantų šepetėlis su baterijomis, kuris gali būti naudojamas su paprastomis arba įkraunamomis.

Naudojimo trukmė

Verta prisiminti, kad norint pasiekti geriausią rezultatą, dantų šepetėlį arba jo galvutį reikia keisti kas 3 – 6 mėnesius, dėl juose besikaupiančių bakterijų.
Atsižvelgiant į visas galimas įrenginio savybes ir naudas, drąsiai galime teigti, kad elektrinis dantų šepetėlis yra puiki investicija, kurią verta įsigyti. Naudojant šį inovatyvų prietaisą, galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena.

Elektrinius dantų šepetėlius įsigyti galite čia ->>>