Derekis.lt buitinė technika ir elektronika: 7 įdomūs faktai

Daug kam atrodo, kad buitinė technika ir elektronika – gana nuobodus dalykas. Juk čia tie patys šaldytuvai ir orkaitės. Kas šioje srityje gali būti naujo? Derekis.lt buitinės technikos ir elektronikos parduotuvės konsultantai pasidalino keliais įdomiais faktais, kurių greičiausiai apie buitinę techniką nežinojote ar buvote sėkmingai pamiršę.

1.    Kam reikalingas pašildymo stalčius? Ar esate girdėję apie tokį įmontuojamą prietaisą – pašildymo stalčių? Jei ne, tai žinokite, kad tai yra specialus stalčius, montuojamas po įmontuojama orkaite. Jo tikslas laikyti maistą šiltai bent 4 valandas. Kadangi stalčiuje temperatūra gali kilti iki 80 laipsnių, čia galima ir gaminti tam tikrus patiekalus, brinkinti ryžius, atitirpdyti sušaldytą mėsą ir t.t. Aišku, jis skirtas ir indų pašildymui. Ar jis būtų reikalingas jūsų virtuvei? (Pašildymo stalčius rasite čia)
2.    Vakuumavimo stalčius – maisto išsaugojimui. Nepabėkite toli nuo stalčių. Yra ir kitas stalčius, skirtas vakuumavimui. Tiesiog sudedate maistą į specialų maišelį, įdedate į stalčių ir jame iš maišelio ištraukiamas oras. Dabar galima maistą užšaldyti, arba priešingai – kepti orkaitėje. Ar mokėtumėte už tokį stalčių 1500 eurų? Čia pigiausias modelis, kurį turi Derekis.lt el. parduotuvė... (Vakuumavimo stalčius rasite čia)
3.    Kaitlentė su integruotu gartraukiu, garus traukiančiu į apačią. Originalus sprendimas toms virtuvėms, kuriose neįmanoma pakabinti net lubinio gartraukio arba jonizatoriaus, savo viduje sunaikinančio garus ir kvapus. Kaitlentė dirba prieš fizikos dėsnius, orą traukia taip stipriai, kad šie nuo puodo ar keptuvės net nekyla į viršų, o yra sutraukiami žemyn. Tiesa, po kaitlente įmontuoti orkaitės nepavyks, nes ta erdvė bus naudojama garų išmetimo vamzdžiui. Pigiausias modelis – 2000 eurų. (Katlentes su integruotu gartraukiu rasite čia)
4.    Kepimo akmuo – duonai jūsų orkaitėje. Kas svajoja apie naminę ant ajerų keptą duoną, dabar itin gera žinia. Tai padaryti galėsite ir savo orkaitėje. Reikia tik įsigyti kepimo akmenį su specialia liže. Ant jo galima kepti duoną, picą, bandeles lyg akmeninėje krosnyje... (Kepimo akmenis rasite čia)
5.    Minivirtuvė– šaldytuvas, plautuvė ir elektrinė kaitlentė viename.Originalus prietaisas, kuris idealiai tinka bet kuriam sodo nameliui ar itin mažai virtuvei. Tiesiog pastatote tą spintelę, prijungiate vandenį ir nuotekų vamzdį, įjungiate į elektrą ir galite gaminti, ką tik norite ant dviejų elektrinės kaitlentės skylių. Viskas viename. Ir labai nebrangiai. (Mini virtuves rasite čia)
6.    Ultragarso valymo įrenginys smulkioms detalėms valyti. Keistas prietaisas, tačiau jis išvalo papuošalus, raktus, akinius ir kitus smulkius daiktus. (Ultragarso valymo įrenginius rasite čia)
7.    Brandinimo spinta –mėsos džiovinimui. Esate medžiotojas ir norite žiemai pasiruošti džiovintos elnienos ar šernienos/ Prašom. Ši spinta tam ir pritaikyta. Nereikia būti medžiotoju, kada galima būtų pasidaryti savo dešrų ir jas tokioje spintoje „vytinti“. Labai naudingas prietaisas tiems, kas mėgsta vytintą mėsą ir džiovintus vaisius bei daržoves. (brandinimo spintas rasite čia)

Derekis.lt buitinė technika ir elektronika yra iš pačių įvairiausių gamintojų, tad pasirinkimas tikrai nemažas. Peržiūrėkite katalogą patys – gal ką originalaus surasite ir savo namams.