Darbas karantino metu

 • Atsiėmimas galimas sandėlyje, adresu Ateities 31A, Vilnius. Darbo laikas I-V, 9-18val.

  Jūsų patogumu ir saugumui, prekių išdavimas organizuojamas tik lauke, tam yra pastatyta palapinė.

  Prašymas atsisakyti mokėjimo grynais pinigais atsiimant prekę. Tiesiog atvykti be išankstinio užsakymo ir nusipirkti sandėlyje prekės iki karantino pabaigos nebus galimybės.

  Siuntimas prekių per kurjerius nesustoja ir vyksta toliau kaip ir anksčiau. Pasikeitus situacijai skubiai patikslinsime. Prašome supratimo.

  Vengiant fizinio kontakto, prašome patiems lauke priimti prekes ir neprašyti vairuotojo užnešimo paslaugos, nebent yra tikrai didelė būtinybė ir to negalima išvengti.

   

  Prekių grąžinimas ir garantija

  Mieli pirkėjai, atsižvelgdami į situaciją šalyje, siekiame apsaugoti Jus ir save, todėl keičiame prekių grąžinimo ir garantinio aptarnavimo sąlygas:

  1. Servisai tiesioginio aptarnavimo, nevykdo. Prašome prekes garantiniam aptarnavimui pristatyti adresu Ateities g. 31 Vilnius, prieš tai suderinus grąžinimą telefonu 861401020, el.paštu andrius@aptrade.lt.
  2. Prekių taisymo terminus dėl susiklosčiusių aplinkybių šiuo metu sudėtinga prognozuoti. Gali būti ilgesni nei įprasta.
  3. Jei dėl šiuo metu susiklosčiusių aplinkybių neįmanoma suteikti prekės garantinio aptarnavimo paslaugos, asmeniui, kuris dėl to kreipiasi į pardavėją derekis.lt, garantinio aptarnavimo laikotarpis gali būti pratęsiamas.