Prekių katalogas

Būtiniausios gyvūnų priežiūros prekės. Kaip išsirinkti?

Kiekvienas augintinis teikia didžiulį džiaugsmą, tiek vaikams, tiek saugusiems. Tačiau gyvūno priežiūra ne tik reikalauja daug meilės, šilumos, tačiau ir priežiūros. Nesvarbu ar laikote mažesnį ar didesnį augintinį, jį prižiūrėti ir juo rūpintis reikia taip pat. Priklausomai nuo augintinio jam gali prireikti skirtingų priežiūros priemonių. Apžvelgsime ir pristatysime pagrindines gyvūnų priežiūros prekes, kad prekių pasirinkimas augintiniui taptų kuo lengvesnis.

Gyvūno guolis

Ne paslaptis, kad dažniausi augintiniai yra šunys ir katės. Tad guolis yra vienas pagrindinių ir būtinų daiktų laikant vieną iš šių augintinių. Guoliai įprastai būna minkšti, įvairaus dydžio ir dizaino. Puikiai tinka augintinių poilsiui bei miegui. Guolis tiek šunims tiek katėms suteikia jaukumą bei saugumą namuose. Taip augintinis žino, kad turi savo vietą, kurioje visada yra jauku ir saugu ir tik jo vienintelio.

Į kokius esminius kriterijus reikia atkreipti dėmesį renkantis guolį augintiniui:

  • Įvertinkite augintinio dydį – nesirinkite nei labai didelio, nei mažo guolio. Optimaliausia, kad guolis būtų šiek tiek didesnis už augintinį, kad jis jame puikiai tilptų ir nejaustų jokio diskomforto. Itin didelis guolis mažam augintiniui nesuteiks tiek jaukumo ir saugumo jausmo.
  • Medžiagos iš kurių pagamintas guolis – labai svarbu, kad medžiaga iš kurios pasiūtas guolis būtų ne tik maloni, švelni, tačiau ir lengvai valoma. Svarbu, kad prie audinio lengvai neliptų plaukai bei kiti nešvarumai.
  • Guolio dizainas – tai ne pats svarbiausias, tačiau taip pat aktualus kriterijus. Jeigu jums svarbus bendras namų interjeras – guolio spalvas bei visą dizainą derinkite prie namų sienų, grindų bei kitų baldų.

Įsigijus guolį jį rekomenduojame padėti saugioje namų vietoje, nekeiskite guolio vietos, gyvūnai linkę priprasti prie vienos vietos. Taip pat nestatykite guolio ant praėjimų, šalia valgomojo stalo ar židinių.

Draskyklė katėms

Katės bene vienas populiariausių laikomų augintinių, todėl joms būtinos ir tam tikros prekės, o viena jų – draskyklė. Katėms draskyklės yra ne viena iš žaidimo prekių, o būtinybė. Juk nesinorėtų, kad jūsų mylimas augintinis savo nagus galąstų į minkštuosius baldus ar kitas namų vietas.

Į kokius esminius kriterijus reikia atkreipti dėmesį renkantis draskyklę katei?

  • Draskyklės aukštis – stovas turi būti tinkamo aukščio, net ir pačios mažiausios katės geba išsitiesti draskant 30-40cm, todėl draskyklės aukštis turėtų būti bent 50cm.
  • Draskyklės medžiaga – katės nagus drasko kiekvieną dieną, todėl svarbu, kad medžiaga iš kurios pagaminta draskyklės būtų patvari. Geriausia rinktis draskykles su stora ir tvirtai susukta virve.
  • Draskyklės galimybės –katės mėgsta aukštį, įvairias kliūtis, todėl draskyklę galite rinktis net kelių aukštų, su įvairiais tarpais, praėjimais, kad katei tai būtų tarsi pramoga.

Šampūnai gyvūnams

Nepriekaištingas gyvūno kailiukas – kiekvieno šeimininko svajonė. Tam, kad tai pasiekti, būtina gyvūno priežiūra ir jo maudymas su tinkamomis priemonėmis. Specialūs šampūnai gyvūnams yra viena iš būtiniausių prekių, norint užtikrinti kailio švarumą, švelnumą bei lengvesnę kailio priežiūrą.

Į kokius esminius kriterijus reikia atkreipti dėmesį renkantis gyvūnų šampūną?

  • Gyvūnams netinka žmonių šampūnai – gyvūnams skirti šampūnai šalina nešvarumus, tačiau palieka natūralų riebalą ant gyvūno plauko, taip jo neišsausinant, kitaip nei veikia šampūnai skirti žmonėms. Taip pat tiek gyvūnų, tiek žmonių odos pH yra skirtingas, juos gali sudirginti žmonėms skirti šampūnai.
  • Atkreipkite dėmesį į sudėtį – svarbu, kad gyvūnams skirto šampūno sudėtyje nebūtų aršių medžiagų, galinčių sudirginti augintinio odą bei kailį.
  • Skirtingi šampūnai skirtingiems gyvūnams – taip pat kaip ir su žmonių šampūnais, šunims skirti šampūnai dažniausiai netiks katėms ir atvirkščiai. Taip yra dėl skirtingų kailių ir odos. Todėl rekomenduojame rinktis konkrečiam augintiniui ar net veislei skirtą šampūną.

Įsigykite būtiniausias gyvūnų priežiūros prekes čia -->