Prekių katalogas

Būtiniausi virtuvės įrankiai namuose

Nesvarbu ar virtuvėje mėgstate sukiotis dažniau, ar rečiau, svarbiausi įrankiai yra būtini kiekvienoje virtuvėje. Įvairios kepimo skardos, valgymo įrankiai, buitinė technika – daiktai be kurių neapsieitume jokioje virtuvėje. Įvairūs virtuvės įrankiai ne tik prisideda prie patogumo, greitesnio ir sklandesnio patiekalų paruošimo, tačiau ir prie komforto, o neretai ir tampa kaip stilinga interjero detalė. Įsirenginėjate savo būstą, o gal atsinaujinate virtuvės kambarį, svarstote kokių virtuvės įrankių Jums prireiks? Mes paruošėme būtiniausių įrankių gidą Jūsų namų virtuvei.

Virtuvės reikmenys kiekvienai dienai

Mėgstantys gaminti sutiks, kad be tinkamų įrankių, maisto gaminimas ne tik būtų ne toks greitas, bet ir ne toks patogus. Įrankiai yra maisto gaminimo proceso dalis. Kokybiški, būtiniausi įrankiai prisideda ir prie geresnės patiekalo kokybės. Tačiau be svarbiausių įrankių neapsieitų ir tie, kurie virtuvėje praleidžia ir mažiau laiko. Taigi kokie įrankiai turėtų atsirasti Jūsų virtuvėje ir kam turėtumėte skirti atidų dėmesį juos renkantis:

Puodai ir keptuvės

Daiktai, be kurių ne tik nepasigamintume gardžiausių patiekalų, bet ir nepasišildytume maisto. Tai vieni svarbiausių ir būtiniausių daiktų virtuvėje, kurių tikrai prireiks net ir negaminantiems. Rekomenduojame savo namų virtuvėje turėti bent dvi keptuves ir du puodus, skirtingų dydžių. O tikriems kulinarams tikėtina prireiks ir šių daiktų komplektų, kad maisto gaminimas būtų kuo sklandesnis ir malonesnis.

Serviravimo indai ir įrankiai

Dar vieni daiktai, be kurių virtuvėje tikrai neišsisuktų nei vienas. Tiek indai tiek įrankiai naudojami kiekvieną dieną, todėl jie būtini Jūsų pirkinių krepšelyje. Tiek indai tiek įrankiai yra parduodami atskirai arba rinkiniuose. Rekomenduojame rinktis rinkinius jeigu pas jus dažnai apsilanko svečiai bei norite dailiai paserviruoti stalą vienodų indų bei įrankių rinkiniais. Šiuo metu indų ir įrankių pasiūla yra itin didelė, todėl nesunkiai išsirinksite šiuos daiktus savo virtuvėje ir juos lengvai priderinsite prie bendro namų interjero.

Kepimo formos

Jeigu manote, kad įvairios kepimo formos skirtos tik pyragų, tortų bei kitų konditerijos gaminių gamybai – klystate. Kepimo formos yra pačių įvairiausių tipų,dydžių ir formų, tad jose galima ne tik kepti konditerijos gaminius, bet ir mėsos, žuvies bei kitus patiekalus. Taip pat šie daiktai pravers ir mažiau gaminantiems, o tik norintiems pasišildyti maistą orkaitėje, arba paruošti šaldytus gaminius.

Maisto ruošimo įrankiai

Palengvinantys įvairių patiekalų gamybą ir sklandesnį jų paruošimą. Tai gali būti įvairios mentelės, samčiai, žnyplės, kočėlai, pjaustyklės, skustukai, plaktuvai, ar įrankių komplektai viename. Renkantis šiuos įrankius atsižvelkite į kokybę ir į tai, iš ko jie pagaminti.

Patarimai, į ką reiktų atkreipti renkantis įrankius virtuvei

  • Medžiaga iš kurios pagamintas įrankis – beveik visi virtuvėje naudojami įrankiai turi tiesioginį sąlytį su maistu, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, iš kokios medžiagos jie bus pagaminti ir ar ji nebus kenksminga, galės turėti sąlyti su aukštesne temperatūra ir kt.
  • Rinkitės tik būtiniausius ir naudojamus įrankius – įrankių pasirinkimas itin platus, todėl juos pirkite tik apgalvoję savo poreikius, kartais nusipirktas įrankis gali būti ir niekada nepanaudojamas, o tik dulkės stalčiuje. Tikslingai apgalvojus įrankių sąrašą ne tik sutaupysite, bet ir neapkrausite virtuvės bereikalingais daiktais. Apgalvokite kokius patiekalus dažniausiai gaminate, taip bus lengviau apsispręsti kokių įrankių jų gaminimui reikia.
  • Įrankių kokybė – jeigu gaminate daug ir dažnai, taip pat ir dažnai naudojate įrankius, pasirinkite kokybiškus, žinomų prekės ženklų įrankius, kurių kokybe neteks nusivilti jau po keletos naudojimo. Kokybiški įrankiai ne tik bus patikimi, bet ir ilgaamžiai.

Paverskite savo kasdienybę virtuvėje dar patogesne ir malonesne. Būtiniausius virtuvės įrankius galite išsirinkti čia -->