Prekių katalogas

Vėsintuvai internetu

 • Vėsintuvai – puikus pagalbininkas vasaromis, kai norisi, kad per didelė kaitra nekeltų jokio diskomforto. Derekis.lt siūlo labai platų vėsintuvų pasirinkimą nuo pačių mažiausių ir ne tokių galingų, tad puikiai tinka mažoms erdvėms, iki labai galingų, didelių bei puikiai veikiančių ir erdviose patalpose.

 • Vasaros kaitra kelia ne tik diskomfortą, tačiau taip pat gali iššaukti ir labai rimtas sveikatos problemas, tad geriausia nelaukti karštojo metų laiko, o tinkamai pasirūpinti įranga, kuri leis gyventi vėsiai net ir labai karštomis dienomis.

  Derekis.lt Jums siūlo vėsintuvus, kurie gali būti montuojami sienose arba mobilūs, tad tai – ilgalaikis, patikimas, saugus įrenginys, kuris pasirūpins kad namuose mikroklimatas būtų tobulas.

  Vėsintuvai internetu pigiau Derekis.lt prekybos vietoje – puikus pasirinkimas mėgstantiems komfortą, tačiau norintiems, kad jo išlaikymas kainuotų pigiai.

  • Galimas nuotolinis valdymas, tad prižiūrėti sistemos veikimą yra paprasta kaip niekada.
  • Pagal poreikius įranga gali būti transportuojama į kitą vietą.
  • Vėsintuvai yra ekologiškas pasirinkimas, kadangi nenaudojamos jokios medžiagos, kurios teršia gamtą.
  • Papildomai įmontuojamas aukštos klasės jonizatorius.
  • Sistema suteikia galimybę orą ne tik vėsinti, tačiau taip pat ir kvėpinti.

  Tinkamas klimatas namuose pagerins gyvenimo kokybę, užtikrins, kad darbas bus našus, taip pat, kad miego kokybė bus kur kas geresnė, tad daugeliu atveju vėdinimas puikiai atstoja vaistukus.

  Derekis.lt vėsintuvai kainuospigiau, jeigu palauksite akcijos, kurios yra skelbiamos reguliariai. Sekite pasiūlymus, pasinaudokite jais ir nepriklausomai nuo metų laiko – pasiruoškite kaitroms, kurios dažniausiai darosi vis didesnės.