Prekių katalogas

Oro drėkintuvų priedai

 • Oro drėkintuvų priedai yra būtini, kadangi jie sistemai suteikia ne tik kur kas daugiau funkcionalumo, tačiau taip pat ir garantuoja ilgaamžiškumą. Jeigu nežinote, kurie priedai yra reikalingi – tokiu atveju visada galite susisiekti su Derekis.lt konsultantais, kurie pasiūlys tai, kas labiausiai dera prie Jūsų sistemos.

 • Kokybiški oro drėkintuvai gali pasirūpinti Jūsų namais ir užtikrinti, kad juose visada bus reikalingas drėgmės kiekis. Kodėl sausas oras yra blogas pasirinkimas ir kodėl oro drėkintuvai namuose yra būtini? Kadangi sausas oras gali sukelti įvairias sveikatos ligas ir vietoje to, kad ieškotumėte vaistų, kurie gali padėti susitvarkyti su lėtinėmis ligomis –paprasčiausiai turėtumėte pagerinti namų oro kokybę.

  Oro drėkintuvai veiks kur kas sklandžiau, jeigu prie jų bus integruojami specialūs priedai. Oro drėkintuvų priedai yra labai įvairūs ir visiškai natūralu, kad tikrai ne visi reikalingi. Visgi, dauguma gali suteikti sistemai kur kas daugiau funkcionalumo, o tuo pačiu Jums – pagerinti gyvenimo kokybę.

  • Drėkinimo filtras Philips pasirūpins, kad sistema veiktų sklandžiai. Filtrų keitimas turi būti reguliarus ir svarbiausia yra pasirinkti tokius, kurie tinka prie Jūsų įsigytos įrangos.
  • Drėkinimo filtrai - kempinės Stylies tinka modeliams: OSKAR Little, OSKAR, OSKAR Big. Derekis.lt siūlo platų kempinėlių bei filtrų pasirinkimą, kurie tinka skirtingiems modeliams. Jeigu nerandate – visada galite susisiekti su mūsų vadybininkais, kurie padės rasti priedus Jūsų sistemai.
  • Jonizuotas sidabro kubelis Stylies padeda apsaugoti sistemoje esantį vandenį nuo mikrobų, bakterijų. Tai suteikia įrangai dar daugiau funkcionalumo.
  • Nukalkinimo filtro granulės Stylies pasirūpins, kad Jūsų sistema veiktų sklandžiai ilgus metus. Visi įrenginiai, kurie turi sąlytį su vandeniu – būtinai turi būti reguliariai nukalkinami. Su granulėmis tai padaryti yra paprasta bei švaru.
  • Oro drėkintuvų priedai taip pat apima ir Nano sidabro filtrus.

  Oro drėkintuvo priedai yra labai įvairūs, tad siūlome reguliariai lankytis Derekis.lt prekybos vietoje ir pasirinkti tai, ko reikia konkrečiai Jūsų sistemai. Nuolatos skelbiamos akcijos leis įsigyti įrangą pigiau, tačiau lygiai tokios pat geros kokybės.