Prekių katalogas

Oro drėkintuvai

 • Oro drėkintuvai gali Jūsų gyvenimui suteikti kur kas daugiau komforto. Namuose, kuriuose oras yra per sausas – žmones dažnai kankina įvairios ligos, kurios ilgainiui tampa lėtinėmis. Akivaizdu, kad gera sistema gali padėti išvengti per sauso oro, tad siūlome kuo skubiau įsigyti ir pagerinti savo gyvenimo kokybę jau šiandien.

 • Tinkamas oro drėkintuvas Jūsų namams gali suteikti kur kas daugiau komforto ir tuo pačiu išspręsti sveikatos problemas. Iki šiol gana ilgai buvo manoma, kad oro drėkintuvai reikalingi tik vaikų kambariuose ir jų reikia tiek žiemos metu. Šiuo metu poreikis rūpintis savo organizmu yra didesnis, tad natūralu, kad žmonės tokias išmanias sistemas, kurios padeda pasirūpinti tyru ir tinkamo drėgnumo oru namuose – integruoja savo namuose vis dažniau.

  Tačiau ar oro drėkintuvai yra būtini ir kaip mums kenkia sausas oras?

  • Pirmiausia toks oras labai sausina mūsų odą ir dažniausiai tai galima pamatyti vizualiai.
  • Taip pat siūlome nepamiršti, kad sausas oras dažnai kelias įvairias alergijas. Žmonės geria vaistus, kai gali paprasčiausiai susitvarkyti orą, kuris yra sklando namuose.
  • Taip pat dažnai nuo sauso oro tampa sunku kvėpuoti. Tai veikia ne tik žmogus miegą, tačiau ir mąstymą.
  • Labai sausas oras neigiamai veikia ir fizinę būklę. Asmenims, kurie serga depresija, dažniausiai rekomenduojama patikrinti – kokio drėgnumo oras yra jų namuose
  • Sausas oras dažniausiai paskatina ir kur kas intensyvesnį erkučių atsiradimą. O tai – alergijas ir kosulį.

  Gera sistema gali padėti išvengti visų šių nesklandumų. Kadangi Derekis.lt pasiūla labai plati – siūlome susisiekti su mūsų konsultantais, kurie įvertinę Jūsų asmeninius poreikius gali padėti rasti labiausiai poreikius patenkinančias sistemas.

  Oro drėkintuvai skiriasi ne tik išvaizda, kuri labai patraukli, tačiau ir galingumu, valymo intensyvumu. Priklausomai nuo to, kokio dydžio patalpas reikia išvalyti – siūlome rinktis ir konkrečias sistemas, kurios suteiks gyvenimui daugiau komforto.

  Taip pat drėkintuvai turi būti naudojami ne tik namuose, tačiau ir kituose pastatuose pavyzdžiui, biuruose, komercinio tipo objektuose.