Prekių katalogas

Vėdinimo, kondicionavimo prekės internetu

 • Ne tik karštomis dienomis, tačiau ir vėsiomis labai svarbu tinkamai pasirūpinti savo namų vėdinimo bei kondicionavimo sistema. Tuomet oras namuose visada bus kokybiškas, gaivus bei skanus, neatsiras pelėsis - gyvenimas paprasčiausiai bus malonesnis.

 • Tyras namų oras gali pagerinti nuotaiką, suteikti daugiau jėgų, padėti puikiai jaustis, geriau miegoti ir daugelį kitų malonumų, kurie reikalingi kiekvienam žmogui. Svarbiausia, kad derekis.lt siūlo labai daug įvairiausios įrangos, kuri gali garantuoti, kad namų oras visada bus gaivus ir tokio vėsumo bei šilumos, kokios labiausiai norisi Jums.

  Derekis.lt vedinimo ir kondicionavimo įranga internetu apima:

  Drėgmės surinkėjus, kurie gali garantuoti, kad namuose visada malonus oras. Per didelė drėgmė dažnai sukelia ne tik pelėsį, tačiau ir nemalonias peršalimo ligas, kosulį, dusulį ir panašiai.
  Hidrometrai ir termometrai leis paprasčiau fiksuoti temperatūrą bei namų drėgmę ir tuo pačiu reguliuoti jos nukrypimus.
  Kvapų difuzoriai užtikrins, kad namuose visada bus labai malonus ir gaivus oras, kuris leis susikaupti bei puikiai jaustis.
  Oro kondicionieriai padės išvengti didelių kaitrų, kurios dažniausiai alina vasaromis.
  Oro valytuvai puikiai tinka tiems, kuriuos dažnai kankina alergija.
  Oro ventiliatoriai taip pat dažniausiai pasitarnauja vasaromis.
  Oro drėkintuvas puikiai tinka labai sausose patalpose. Dėl sausos oro dažnai kyla kvėpavimo takų problemos, žmonės skundžiasi išsausėjusia oda.
  • Ir daugelis kitų įrangos galimybių, kurios palengvins Jūsų gyvenimą.

  Kai norisi, kad buvimas namuose būtų neatsiejamas nuo gaivaus ir gryno oro – tinkama įranga gali padėti tai išgauti. Vėdinimas ir kondicionavimas būtinas visuose namuose: tiek naujuose, tiek senuose. Tai smulkmena, kuri gali labai pagerinti gyvenimo kokybę.