Prekių katalogas

Televizorių priedai internetu

 • TV žiūrėjimas kasdien daugeliui žmonių yra malonus ritualas, kuris suteikia galimybę ne tik susižinoti pasaulyje vykstančius įvykius, tačiau ir atsipalaiduoti po dienos darbų, žiūrėti tai, kas yra gražu ir paprasta. O geresniam žiūrėjimui reikalingas ne tik kokybiškas TV, tačiau ir priedai, kurie suteikia įrangai daugiau funkcionalumo.

 • Derekis.lt siūlomi televizorių priedai užtikrins, kad laidų žiūrėjimas bus kur kas paprastesnis, patogesnis ir tuo pačiu toks, koks kiekvienam asmeniui labiausiai tinka. Ką Jums galime pasiūlyti?

  • Kokybiškam žiūrėjimui reikalingi nuotolinio valdymo pultai, kurie suteikia galimybę ne tik perjungti kanalus iš toli, tačiau ir valdyti TV pagal savo poreikius. Šiuolaikiniai pulteliai yra labai išmanūs, tad būtinai pasinaudokite visomis jų funkcijomis.
  • Skaitmeniniai TV priedėliai reikalingi tam tikro modelio televizoriams, tad juose galite įsigyti būtent pas mus. Rinkitės pagal savo TV modelį. Jeigu nežinote, kuris tinkamiausias – kviečiame susisiekti su Derekis.lt konsultantais, kurie įvertinę Jūsų pageidavimus ir tuo pačiu turimo TV modelį pasakys, kurie priedėlis labiausiai tinka.
  • Žinoma, geras TV neveiks be antenų, tad ir čia Derekis.lt pasiūla yra labai įvairi. Siūlome tik pačių žinomiausių gamintojų antenas, kurios puikiai ilgus metus tarnauja ir nekelia problemų. Svarbiausia, kad katalogas nuolatos pildomas, tad sekite info ir pats pirmas pasinaudokite naujausiais pasiūlymais.
  • Derekis.lt prekiauja ir geros kokybės laikikliais, kurie padės pasirūpinti, kad Jūsų TV bus stabiliai jam labiausiai tinkamoje pozicijoje. Laikikliai yra labai įvairūs. Lygiai taip pat kaip ir TV, tad kiekvienam aparatui reikalingas ir kokybiškas laikiklis, kuris garantuos funkcionalumą bei tvirtumą.

  TV priedai Derekis.lt.lt prekybos vietoje reguliariai parduodami su akcija, tad siūlome sekti info ir pačiam pirmam pasinaudoti naujausiais pasiūlymais, kuriuos rasite pas mus. Jeigu ieškote kažko konkretaus, tačiau nepavyksta rasti – visada galite susisiekti asmeniškai.