Prekių katalogas

Švaros prekės internetu

 • Siekiant išlaikyti švarius namus – rinkitės kokybę, kurią Jums siūlo derekis.lt. Platus švaros priemonių pasirinkimas už konkurencingą kainą tiek savoms reikmėms, tiek profesionaliam darbui. Švaros priemonės ir valikliai – tvarką mėgstančių žmonių poreikiams tenkinti!

 • Švara namuose reikalinga ne tik dėl patogumo. Gyvenimas be dulkių bei gyvūnų plaukų taip pat pagerina oro kokybę, o tai užtikrina kur kas lengvesnį kvėpavimą, geresnį miegą ir didesnį produktyvumą. Kokybiškai namų priežiūrai bei valymui nebūtina samdytis profesionalų, kurie sutvarko patalpas. Tokios paslaugos – brangios, tad kur kas pigesnis pasirinkimas yra savarankiška namų priežiūra.

  Derekis.lt namų, biuro, sandėliuko bei kitų patalpų priežiūrai Jums siūlo:

  • Specialiai valymui skirtas pirštines.
  • Gramdykles-peilius, kurie padeda greičiau susitvarkyti su nešvarumais, kurie likę po statybų bei remonto.
  • Kempines, kurios pritaikytos sudėtingų paviršių valymui. Pažangios technologijos kempinė pašalina net ir sudėtingiausias dėmes, tačiau visiškai nesugadina paviršiaus, nesubraižo jo.
  • Platų valymo priemonių pasirinkimą, kurios padės išvalyti ne tik dulkes, tačiau ir pelėsį, riebalus bei kitas sunkiai pašalinamas medžiagas bei dėmes: gilaus valymo priemonė, kaminų paviršiaus valiklis, orkaitės ir kitų buitinių prietaisų valiklis, nerūdijančio plieno valiklis ir visi kiti pagalbininkai, kurie padės greitai susitvarkyti net ir su pačiais didžiausiais nešvarumais.

  Sėkmingam valymui derekis.lt siūlo labai platų skirtingų priemonių pasirinkimą, kuris leis pasirūpinti skirtingomis namų patalpomis ir išvalyti net ir pačias sudėtingiausias dėmes. Pirmiausia reikia įsigyti kokybiškas švaros priemones bei valiklius, kurie turi būti naudojami reguliariai. Tuomet palaikoma švara bus akivaizdi, niekada neteks įdėti labai daug pastangų, kad pavyktų susitvarkyti su namų aplinka.