Prekių katalogas

Mini virtuvės internetu

 • Mini virtuvės yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai nesugalvojate kaip sukomponuoti nedidelių matmenų virtuvę. Tokiu atveju verta rinktis universalų ir kompaktišką jos dekoravimo būdą, kuris tuo pačiu padės funkcionaliai atlikti įprastus virtuvinius darbelius.

 • Virtuvė yra viena svarbiausių patalpų visuose namuose. Jeigu norite kiekvieną dieną valgyti šviežią ir skanų maistą – tokiu atveju reikia sukomplektuoti virtuvėlę, kurioje būtų viskas, ko reikia patogiai gamybai. Jeigu norite, kad virtuvės komponavimas kainiotų kuo pigiau ir tuo pačiu būtų derantis, galiausiai, kad netektų gaišti savo laiko, o vienoje vietoje galėtumėte rasti viską, ko reikia – tokiu atveju mini virtuvė internetu yra geriausias pasirinkimas.

  Derekis.lt mini virtuvė internetu puikiai tinka ne tik mažoms, tačiau ir didesnėms patalpoms, kadangi greta įsigijus kelis kitus baldus pavyks skoningai susikomplektuoti nuostabią aplinką. Šio tipo virtuvėlės kurtos minimalistinio stiliaus, mažuose namukuose, kurie šiuo metu vis labiau populiarėja. Idėjos autoriai – italai, taigi, tai ne tik funkcionalus, tačiau ir madingas Jūsų
  virtuvės patalpos funkcionalumo kūrimas.

  Ieškodami Jums labiausiai tinkamos mini virtuvės – įvertinkite kelis aspektus.

  1. Susipažinkite su virtuvėlės sudėtimi, kurią dažniausiai sudaro kaitlentė bei kriauklei skirta vieta.
  2. Svarbūs ir matmenys, kurie padės paprasčiau įvertinus pasirinkti tinkamiausią.
  3. Žinoma, aktyviu kriterijumi tam ir dizainas. Derekis.lt reguliariai pildo savo katalogą. Tad jeigu šiuo metu nerandate ko ieškote – siūlome užsukti pasidairyti vėliau.
  4. Susipažinkite su mini virtuvės galia, kiek kainuoja jos eksploatacija.
  5. Kai kuriems svarbus ir svoris. Jeigu norite, kad užnešti iki reikalingos vietos nebūtų sudėtinga – rinkitės mažiau sveriančias virtuves, kurios gali sverti vos 20 kg.

  Derekis.lt mini virtuvės internetu – kad kasdieninis maisto gaminimas būtų ne darbas, tačiau malonumas!