Prekių katalogas

Cigarų saugyklos

 • www.derekis.lt siūlome įsigyti populiariausias ir geriausias cigarų saugyklas rinkoje, kurios atitiktų jūsų reikalavimus ir suteiktų kokybę. Reikia pagalbos? Nedvejodami kreipkitės ir mes padėsime jums rasti tinkamiausią variantą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius. 

 • Jei esate cigarų mėgėjas, turėtumėte pagalvoti apie cigarų laikymą, todėl jums gali prireikti geros cigarų saugyklos, kuri atitiktų asmeninius ar profesinius poreikius. Pagrindinė cigarų saugyklų funkcija yra palaikyti pastovų ir pageidaujamą drėgmės lygį viduje. Per daug ar per mažai drėgmės gali pakenkti tabako gaminiams. Antra, jos apsaugo turinį nuo fizinės žalos ir saulės spindulių. Cigarų saugyklos padeda išlaikyti cigarus šviežius, kad galėtumėte jais mėgautis. Jose yra įmontuotas ventiliatorius, užtikrinantis, kad temperatūra visame įrenginyje išliktų ta pati. Įrenginio dydį subalansuoja turinio kiekis, kurį norite jame laikyti, ir cigaro dydis bei forma. Tinkama cigaro priežiūra naudojant cigarų saugyklą yra verta investicija, kad galėtumėte tęsti savo pomėgį arba imtis cigarų kolekcijos. 

  „Liebherr“ cigarų saugykla užtikrina aukščiausios kokybės cigarų laikymą ir puikų ilgalaikį brandinimo klimatą. Aukštos kokybės jutiklinio ekrano elektroniniai valdikliai ir pažangūs drėgmės jutikliai tiksliai palaiko idealią temperatūrą ir drėgmės lygį. 

  Renkantis svarbu atkreipti dėmesį į:

  • Ar įrenginyje yra įdiegta drėkinimo sistema, kuri automatiškai palaiko stabilią temperatūrą;
  • Ar turi užraktą;
  • Kokios talpos yra saugykla;
  • Ar turi integruotą higrometrą, kuris nurodo drėgmės lygį viduje;
  • Įvertinti, kad norėdams naudoti saugyklą su drėgmės valdoma aušinimo sistema, jums reikės standartinio 120 voltų maitinimo šaltinio.