Prekių katalogas

Centrifūgos internetu

 • Kokybiškam skalbinių išgręžimui naudojamos centrifugos padės Jums be jokio vargo su malonumu kasdien skalbti, kadangi įranga ne tik greitai pašalins nešvarumus, tačiau pasirūpins, kad drabužiai būtų išdžiovinti. Centrifugos internetu pigiau – kiekvienam, kuris nori gyventi komfortabiliau.

 • Higiena – svarbus kasdieninis ritualas, kuri padeda ne tik puikiai atrodyti, tačiau ir gerai jaustis, nesirgti jokiomis ligomis. Kasdieninis skalbimas daugeliui yra nuolatinis darbas, kuris apkrauna namus šlapiais drabužiais ir nuolatinė drėgmė kelia didelį diskomfortą. Tokiu atveju kaip puikus pagalbininkas rekomenduojamas greitas ir paprastas skalbinių džiovinimas su centrifūga.

  Centrifūgos Derekis.lt prekybos vietoje yra labai įvairios, tad norėdami rasti Jums labiausiai tinkamą turėtumėte palyginti bent kelis esminius niuansus, kurie garantuoja, kad rasite geriausiai Jūsų poreikius tenkinančią įrangą.

  •    Gręžimo mašinos talpa gali skirtis. Dažniausiai varijuoja nuo 3 iki 5 kg.
  •    Vienas svarbiausių niuansų, kurį reikia įvertinti ieškant centrifugos – gręžimo greitis, kuris dažniausiai siekia 800 – 2800 apsisukimų.
  •    Siūlome rinktis A klasės įrenginius, kurie pasižymi ne tik labai puikiu bei efektyviu džiovinimu, tačiau tuo pačiu ir ekonomiškumu, tad pavyks sutaupyti. Tai aktuali ne tik tada, kai įranga perkama savoms reikmėms, tačiau ir tada, kai jos reikia pramoniniams poreikiams patenkinti ir vienu metu naudojamos net kelios centrifugos.
  •    Centrifūgos skiriasi ir kitomis smulkmenomis, kurias įvertinus rasite tai, kas Jums labiausiai tinka: likutinė drėgmė, iškrovos aukštis, matmenys, kuriuos būtina įvertinti kai tiksliai žinosite, kurioje vietoje įranga bus, uosto vertė, kabelio ilgis ir kitos smulkmenos.

  Centrifūgos– įranga, kuri padeda gyventi kur kas komfortabiliau ir nesukti galvos dėl darbų, kuriuos už jus gali atlikti profesionali technika.