Prekių katalogas

Brandinimo spintos

 • Skaniai ir sočiai pavalgyti gali kiekvienas, tačiau tam yra reikalinga profesionali įranga, kuri padės maistą gaminti be jokio vargo. Viena iš funkcionalių mėsos paruošimo galimybių – brandinimas. Mėsos brandinimo spinta puikiai tinka ne tik maitinimo įstaigoms, tačiau ir saviems poreikiams, tad valgykite skaniai ir mėgaukitės maistinga mėsa.

 • Mėsos brandinimo spinta šiuo metu naudojama ne tik verslo, tačiau ir individualių žmonių poreikiams patenkinti. Kai norisi valgyti skanią, sausai užbrandintą mėsą, kuri ne tik skani ir kvapni, tačiau tuo pačiu yra išsaugojusi visas reikalingas medžiagas reikalingas žmogaus organizmui – naudojant šią įrangą pasieksite maksimalų efektyvumą. Brandinimo spintos, tiesa, gali būti naudojamos ne tik kiaulienos, ėrienos bei jautienos mėsai brandinti, tačiau ir įvairioms jūros gėrybėms: žuvims ir aštuonkojams. Būtent funkcionalumas dažniausiai ir nulemia, kad spinta pasirenkama ne tik restoranuose, greito maitinimo įstaigose, valgyklose, kur yra ruošiamas maistas, tačiau ir namuose, kadangi visi puikiai žino, kad sveikas maistas – energijos ir laimingo gyvenimo šaltinis.

  Derekis.lt brandinimo spinta padeda pasiekti maksimalų efektyvumą, kuris Jums leis džiaugtis kokybiškai pagaminta mėsa ilgą laiką. Tačiau kaip reikia laikyti išbrandintus gaminius, kad jie išlaikytų savo skonį bei kvapą?

  •    Kuomet mėsa jau paruošta – geriausia ją supjaustyti reikalingo storio kepsniais, kurie iškart bus gaminami.
  •    Tačiau mėsos sluoksnis neturi būti plonesnis nei 4 cm., tad rinkitės kepsnio dydžio riekes.
  •    Pjaustymui geriausia naudoti elektrinius įrankius. Tokiu atveju pavyks dailiai padalinti mėsos riekes.
  •    Likusį mėsos perteklių visada galima užšaldyti ir suvalgyti tada, kai to norėsite.
  •    Mėsa brandinamas savybes išlaiko net iki 3 metų.

  Brandinimo spinta internetu – inovatyvus ir funkcionalus maisto gaminimo būdas, kuris leis Jums visada valgyti tik vertingą bei skanią mėsą, galiausiai, visada turėti jos atsargų paprasčiausiai savo namuose.

  Derekis.lt  - skaniam ir kokybiškam maistui.