Prekių katalogas

Smulkintuvai (blenderiai) internetu

 • Smulkintuvai dažnai naudojami kiekvieną dieną, tad tai virtuvinis įtaisas, kuris yra beveik nepastebimas, tačiau kurio daroma įtaka kasdieniam maisto ruošimui – labai svarbi. Rinkitės tokį smulkintuvą, kuris padės Jums pagaminti pačius skaniausius patiekalus ir mėgautis gaminimo procesu. Kartais reikia tik geros įrangos, kad maisto ruošimas būtų tikras malonumas.

 • Smulkintuvai, blenderiai plačiai naudojami ne tik tada, kai namuose yra mažų vaikučių, kuriems reikia maistą susmulkinti iki labai tąsios košytės. Tai puikus pasirinkimas ir tiems, kurie mėgsta valgyti labai skanias trintas sriubas, kurie serga ir kuriems dėl dantų skausmo labai ribojamas maistas. Derekis.lt siūlo labai įvairius trintuvus, kad kiekvienas rastų jam labiausiai tinkamą ir galėtų virtuvėje daryti stebuklus.

  Ieškodami jums labiausiai tinkamo trintuvoDerekis.lt prekybos vietoje - įvertinkite šiuos kelis svarbius kriterijus.

  • Rinkitės patikimų ir pripažintų gamintojų blenderius su kuriais pavyks pagaminti įspūdingo skonio patiekalus. Tai: Kenwood, WMF, Ares ir daugelis kitų, kurių antras vardas - kokybė.
  • Blenderiai yra skirtingo galingumo. Priklausomai nuo to jie gali susmulkinti skirtingo pobūdžio maistą: nuo daržovių iki riešutų. O kokio reikia jums?
  • Įvertinkite ir energijos sąnaudas. Tokiu atveju paprasčiau rasite ekonomišką blenderį puikiai tinkamą kasrytiniams kokteiliams.
  • Rinkitės tokį, kuris turi kokteilio gaminimo funkciją. Pradėkite kiekvieną rytą žvaliai.
  • Įranga skiriasi ir svorio matmenimis. Jeigu ji bus dažnai transportuojama iš vienos vietos į kitą - tokiu atveju tai tampa aktualiu kriterijumi.
  • Smulkintuvai gali turėti net kelis skirtingus režimus. Pasirinkite tą, kuris geriausiai atitinka jūsų kasdieninius gaminimo poreikius.

  Būtinai detaliau susipažinkite ir su blenderių priedais, kurie suteiks technikai dar daugiau funkcionalumo ir jums pavyks pagaminti dar nuostabesnio skonio patiekalus. Svarbiausia bandyti - galbūt taip atrasite savo, kaip kulinaro, gyslelę.