Prekių katalogas

Ledų gaminimo aparatai internetu

 • Ledai yra ne tik labai skanus, tačiau tuo pačiu ir sveikas desertas, kurį kiekvienas gali pasigaminti namuose. Žinoma, tam būtini ledų gaminimo aparatai, kurie veikia automatiškai, tad būtina tik sudėti reikalingus ingridientus ir laukti, kol įranga pati atliks visą darbą. Mėgaukitės ne tik skaniais, tačiau ir skaniais ledais, kurie gaminami namuose.

 • Ledai – vienas skaniausių desertų, kuriuo dažniausiai mėgaujamasi ne tik vasaros metu, tačiau ir visais kitais metų laikais. Juk šis skanus desertas suteikia malonumą pasinerti į skaniausių vaisių magiją, o dar geriau- kad jie gali būti visiškai sveikas. Tik tokiu atveju reikia pirkti ne ledų prekybos vietose, tačiau gaminti juos namuose. Derekis.lt prekybos vietoje siūlomi ledų gaminimo aparatai – labai įvairūs, tad kiekvienas ras tokį, koks jam labiausiai tinka.

  Svarbiausia įvertinti savo poreikius, kadangi dažniausiai pasirenkami ne tokie galingi ir nedidelius kiekius darantys ledai, tačiau paskui pamatoma, koks tai yra malonumas ir dažniausiai norisi vs labiau didinti kiekius.

  Ledų gaminimo aparatai:

  • Skiriasi ledų kietumo nustatymo parametrais, tad rinkitės Jums labiausiai priimtiną variantą.
  • Ledus gamina skirtingą laiko tarpą, kadangi skiriasi įrangos galingumas. Lygiai taip pat įranga reikalauja skirtingo kiekio energijos, tad rinkitės ekonomišką variantą.
  • Žinoma, viena įranga gali pagaminti skirtingą kiekį ledų. Nuo tokių, kurie gamina tik vieno tipo ledus iki tokių, kurie pasižymi kur kas didesniu funkcionalumu.
  • Taip pat svarbus kriterijus yra talpa, kadangi būtent ji nurodo, kiek ledų vienu kartu galima pagaminti. Nuo mažesnių talpų iki 1 litro iki labai didelių, kurios dažniausiai pamaitina ne tik dideles šeimas, tačiau tuo pačiu ir klientus.
  • Žinoma, ledų aparatai skiriasi savo stiliumi, tad jeigu norite, kad įranga derėtų aplinkoje - rinkitės įvertinę šį kriterijų.

  Derekis.lt ledų aparatai internetu padės jums kiekvieną dieną valgyti nuostabaus skonio ledus, kurie padės nusikelti į vaikystę. Galiausiai, jokio skirtumo, koks oras už lango – skanūs ledai yra geras pasirinkimas visada.