Prekių katalogas

Kavos aparatų priedai

 • Tinkama įranga veiks kur kas sklandžiau, jeigu įsigysite priedus, kurie būtini kiekvienai buitinei technikai. Pavyzdžiui, kavos aparatams siūlomi priedai suteikia įrangai ne tik saugiau saugumo, tačiau taip pat ir funkcionalumo, pasirūpina, kad kasrytinis kavos gėrimas būtų tikras malonumus.

 • Jeigu namuose turite kavos aparatą – tokiu atveju privalote pasirūpinti ir priedais, kurie suteiks įrangai daugiau funkcionalumo ir tuo pačiu garantuos, kad Jūs pats kiekvieną dieną gersite tik labai skanią ir labai aromatingą kavą. Derekis.lt pasiūla – ypač plati, tad įvertinkite, kokie kavos aparatų priedai yra siūlomi, pritaikykite Jums labiausiai tinkamą ir mėgaukis kiekvieną dieną labai skania, greitai ruošiama ir pigiai Jums kainuojančia kava.

  • Lagaminėlis Handpresso „Pump“ – puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai negalite įsivaizduoti kelionės be kavos. Tokiu atveju galėsite ją gerti stilingai kad ir kur esate.
  • Taip pat siūlome įsigyti ir stilingą termosą. Jis suteikia galimybę turėti skanios ir šiltos kavos kad ir kur esate. Vėsiuoju metų laiku tai ir nuostabus pagalbininkas. Juk nėra nieko maloniau, kaip skani kava šaltą žiemos dieną.
  • Taip pat maloniems kavos gėrimams siūlomas ir specialus kelioninis dėklas, kur galėsite laikyti savo termosą kur kas paprasčiau ir patogiau. Juolab, jis suteikia galimybę ne tik patogiau nešti termosą, tačiau ir apsaugotu jo paviršių nuo kritimų.
  • Derekis.lt siūlomas grūstuvas padės kur kas paprasčiau sudėti kavos pupeles smulkinimui.

  Kavos aparatų priedai gali pasirodyti tik kaip smulkmena, tačiau ši smulkmena suteikia įrangai kur kas daugiau funkcionalumo ir tuo pačiu suteikia galimybę mėgautis kava tada, kai to labiausiai norite. Svarbiausia, kad galėsite mėgautis išties labai aromatinga kava!