Prekių katalogas

Gruzdintuvės / fritiūrinės internetu

 • Gruzdintuvės suteiks Jums galimybę ne tik vakarėlių metu, tačiau ir kiekvieną dieną valgyti nuostabiausius skonio bulvytes, kurias pagaminti labai paprasta ir tai nereikalaus iš Jūsų laiko. Nuo šiol naminis mistas toks pat skanus ir tobulas kaip kad gamintas kavinėse.

 • Dažnai juokaujama, kad lietuviai – bulvių žmonės. Visi patiekalai gaminti iš bulvių jiems yra skanūs ir visais jais norisi mėgautis kiekvieną dieną. O koks gi geriausias patiekalas iš bulvių jeigu ne pačios bulvės. Tiesa, kad jos būtų skanesnės – labai rekomenduojamos fritiurinės, kurios leis pagaminti nuostabus skonio patiekalais iš paprasčiausiai vieno produkto.

  Fritiūrinės internetu – galimybė greitai ir paprastai pasigaminti labai skanų patiekalą kuris dažniausiai užsakomas kavinėse. Nepermokėkite, įsigykite Derekis.lt ir sutaupykite!

  • Labai gera funkcija yra laiko reguliavimo funkcija, kurią nustačius galėsite nestovėti prie prietaiso, kadangi jis sėkmingai darbus atliks už Jus.
  • Derekis.lt siūlomos gruzdintuvės – stilingas Jūsų virtuvės akcentas. Jeigu norite džiaugtis puikiai atrodančia įranga, kurie neatsiejama nuo greito ir paprasto gaminimo – siūlome išbandyti ir išbandžius mėgautis jos malonumais kiekvieną dieną.
  • Žinoma, labai svarbiu kriterijumi tampa talpa. Kuo didesniam skaičiui žmonių yra gaminama – tuo didesnės talpos įranga reikalinga. Nepamirškite, kad gruzdintos bulvės yra nuostabus gimimo dienos bei kitų panašių švenčių patiekalas, tad leiskite sau gaminti be didelių laiko sąnaudų. Juk įranga visą gali atlikti už Jus.
  • Aktualus kriterijus gali būti ir svoris. Tokiu atveju, kai dažnai fritiūrines tenka transportuoti iš vienos vietos į kitą.
  • Fritiūrinė sukurta taip, kad danga nebūtų prisvylanti, kad po kepimo netektų sunkiai valyti įrangos.

  Dažnai galvojama, kad bulvių kepimui reikės labai daug riebalų. Tikrai ne. Šiuolaikinės fritiūrinės sukurtos taip, kad sėkmingai pagamintų bulves net ir su gana mažu riebalų kiekiu.

  Derekis.lt pasiūlymai – kaip tik Jums. Mėgaukitės malonumu gaminti!