Prekių katalogas

Fondiu

 • Mėgstantiems skaniai pavalgyti – fondiu yra puikus pasirinkimas. Jeigu anksčiau fondiu malonumais buvo keliaujama mėgautis į specialias vietas, tai šiuo metu tai galimybė, kuria galima džiaugtis savo namuose. Patys didžiausi malonumai gimsta virtuvėje, leiskite sau juos patirti!

 • Esate didelis šokolado bei vaisių mėgėjas? Tokiu atveju siūlome suteikti sau galimybę lepintis saldžiais malonumais kiekvieną dieną. Svarbiausia – ne tik valgyti, tačiau išbandyti unikalų procesą, kurio metu galėsite smagiai praleisti laiką su draugais. Apie ką mes? Apie fondiu, kuris yra prieinamas kiekvienam.

  Derekis.lt siūlomas fondiu internetu džiugina ne tik stilinga išvaizda, tačiau ir funkcionalumu.

  • Prietaisas yra sukurtas naudotis iki 8 asmenų. Tai puiki galimybė smagiai praleisti laiką su šeima, taip pat, jis pagyvina mergvakarius, gimimo dienas, paprasčiausiai leidžiant vakarus su artimaisiais.
  • Nors fondiu dažniausiai siejamas su saldžiais maisto produktais, tačiau ir mėgstantys sūriai turėtų išbandyti šio pramogas teikiančio prietaiso galimybes. Šildykite sūrį, išbandykite įvairias užtepėles, kurios gali būti dengiamos ant duonos gabaliukų. Skanu ir puikiai tinka gurmanams.
  • Šis prietaisas yra vertinamas ir dėl temperatūros reguliavimo funkcijos. Taigi, neskubėkite, mėgaukitės, žaiskite su fondiu. Ištirpdžius šokoladą arba sūrį siūlome sumažinti temperatūrą, kad jis neprisviltų, tačiau visą laiką išliktų skystas. Tai gali būti smagi pramoga visam vakarui.
  • Derekis.lt prekiauja tik pačios aukščiausios kokybės prietaisais. Ta garantuoja, kad jie funkcionuos ilgai, išlaikys savo tvirtumą, nereikalaus iš žmogaus jokių papildomų pastangų.
  • Galiausiai, fondiu įmontuotas ir LED pasiruošimo indikatorius, kuris garantuoja saugumą mėgaujantis prietaiso malonumais.

  Derekis.lt fondiu internetu – ir vaikams, ir močiutei. Kiekvienam ir kiekvienai, kuris nori paprasčiausią skanėstų valgymą padaryti kur kas išmanesniu ir įmantresniu procesu!