Prekių katalogas

Cirkuliatoriai internetu

 • Cirkuliatoriai internetu suteikia galimybę ilgiau išsaugoti maisto produktus ir tuo pačiu pagaminti nuostabiausius patiekalus. Įrangos kaina maža, tačiau nauda – neįvertinama, kadangi kasdien namuose galėsite valgyti pačius skaniausius patiekalus gamintus tarsi restorane.

 • Cirkuliatorius – inovatyvi, tačiau pažangi technologija, kuri padės Jums pagamini net ir pačius sudėtingiausius patiekalus kur kas paprasčiau ir tuo pačiu greičiau. Jeigu norite išmokti gaminti, tačiau bijote, kad pirmosios pamokos bus labai sudėtingos – siūlome pasirūpinti reikalinga įranga, kurią Jums gali pasiūlyti Derekis.lt.

  Cirkuliatoriai internetu pasižymi šiomis charakteristikomis:

  •    Didelis privalumas, kad ši įranga visiškai nepakeičia natūralaus gaminimo produkto skonio bei tekstūros. Suteikite sau galimybę valgyti ne tik sveiką, tačiau ir labai skanų maistą.
  •    Taip pat po gaminimo produktas išlieka sultingas, tad tuo pačiu maloni ir jo tekstūra.
  •    Pagaminus galėsite ilgesnį laiko mėgautis produktu, kadangi jo galiojimo laikas yra pratęsiamas.

  Cirkuliatoriai suteikia galimybę gaminti maistą tarsi vakuume, kur kas žemesnėje temperatūroje, nei įprastai. Anksčiau ši technologija buvo plačiai naudojama tik prabangiausiuose pasaulio restoranuose. Kadangi šiuo metu siūloma kur kas mažesnių gabaritų ir ekonomiškesnė įranga – ji prieinama ir namų virtuvėms, tad pasigaminti net ir pačius skaniausius patiekalus tapo labai paprasta ir patogu.

  Cirkuliatoriai gaminami iš nerūdijančio plieno, tad medžiaga yra atspari neigiamiems aplinkos veiksniams ir tai garantuoja ne tik funkcionalų, tačiau ir ilgaamžį tarnavimą. Papildomas įrangos privalumas, kad ji yra maža, tad lengvai transportuosite iš vienos vietos į kitą, nesunkiai jai rasite tinkamiausią vietą virtuvės patalpoje.

  Derekis.lt cirkuliatoriai internetu – kiekvienam ir kiekvienai, kuris nori gaminti skaniai ir sočiai. Su gera įranga gaminimas taps malonumu, o ne darbu. Užsisakykite dabar ir jau po poros dienų galėsite džiaugtis technika, kuri Jūsų virtuvę pavers prabangaus restorano virtuve, o Jus – geriausiu virtuvės šefu.