Prekių katalogas

Bulviaskutės

  • Mėgstate bulvių patiekalus? Puiku, kadangi juose yra nemažai žmogui naudingų medžiagų. O kad patiekalų gaminimas būtų kur kas paprastesnis – įsigykite bulviaskutes, kurios padės greitai susitvarkyti su tradicine lietuviška daržove.

    Prekių nėra.
  • Mėgstate patiekalus iš bulvių ir galėtumėte juos valgyti kiekvieną dieną? Puiku, kadangi bulvėse yra daug žmogui reikalingų vitaminų bei medžiagų. Tiesa, kad ir kokios skanios tos bulvės, tačiau dažniausiai nemalonumus kelia jų skutimas, kuris ne tik užima daug laiko, tačiau nuo krakmolo rankų oda greičiau sensta, tampa nemaloni. Nuo šiol galite pamiršti nemalonų bulvių skutimą, kadangi Derekis.lt prekybos vietoje galite rasti bulviaskutes, kurios efektyviai pašalins lupenas nuo bulvių ir Jums tereikės įdėti ir jas išimti. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad šis prietaisas suteikė galimybes savo kasdieninę mitybą papildyti bulvėmis, iš kurių galima pagaminti daug ir labai įvairių patiekalų.

    Skirtingos įrangos skuta skirtingu greičiu, tad pagal savo poreikius galite rasti ir jums labiausiai tinkamą variantą. Standartinė įranga vienu metu gali nuvalyti iki 1 kg bulvių ir dažniausiai valymas trunka iki poros minučių. Tokios įrangos puikiai užtenka kasdieniniams poreikiams. Suprantama, kad restoranai perka kur kas galingesnes ir gebančias vienu metu susitvarkyti su didesniu kiekiu, tačiau jeigu Jūs neturite tokio poreikio – neverta  mokėti daugiau už įrangą, kurios funkcijoms Jums nebus naudingos.

    Derekis.lt bulviaskutės atitinka aukščiausius standartus, tad įsigydami galite jaustis ramūs, kad perkate kokybę, kuri Jums tarnaus ilgai ir tvarkingai. Įrangai suteikiama garantija, tad tai turėtų suteikti daugiau pasitikėjimo technika, kuri taps kasdieniniu Jūsų maisto gaminimo palydovu.