Prekių katalogas

Žirklės internetu

 • Žirklės internetu pigiau. Platus žirklių pasirinkimas leis išsirinkti jas įvairioms paskirtims – skirtas buičiai, virtuvėje, biure ar net taps pagalbininkės atliekant įvairius sodo darbus. Žirklės - patogus Jūsų buities pagalbininkas.

 • Žirklės vienas pagrindinių ir dažnai naudojamų įrankių - buityje, namuose, darbo vietoje ar net atliekant įvairius sodo darbus. Žirklėse esančios specialios dvi geležtės karpo ne tik įvairias medžiagas – popierių, plastmasę, tačiau ir įvairius augalus ar net maisto produktus.

  Derekis.lt siūlo platų asortimentą žirklių skirtų tiek buičiai tiek darbui sode. Kokybiškos ir patvarios žirklės įveiks net ir kiečiausio kartono lakštus ar sodą apsivijusius krūmus. Čia rasite:

  • Prieskoniniams augalams skirtos žirklės – įprastos buityje naudojamos universalios žirklės ne visuomet tinka sąlyčiui su maisto produktais, todėl pasinaudokite specialiomis žirklėmis skirtomis prieskoninių augalų kirpimui ir patogiam jų susmulkinimui;
  • Universalios žirklės – naudojamos buityje, biuruose ar mokyklose, puikiai tinka kirpti popierių, plastmasę, įvairias pakuotes ar kitus smulkius ir lengvai įkerpamus daiktus;
  • Paukštienai skirtos žirklės – kad patiekalo patiekimas būtų kur kas paprastesnis ir estetiškesnis siūlome pasinaudoti žirklėmis skirtomis paukštienos, o taip pat ir kitų mėsos gaminių patogiam supjaustymui porcijomis.

  Aštrios žirklių geležtės gali būti pavojingos, todėl jas patariama laikyti saugioje vietoje, atokiau mažamečių vaikų.