Prekių katalogas

Virtuviniai teptukai internetu

  • Virtuviniai teptukai internetu pigiau. Virtuvinio teptuko pagalba lengvai paruošite įvairius mėsos patiekalus, pyragus ar kitus kepinius, kuriems reikia atidumo ir nepriekaištingo paruošimo.

  • Virtuvėje besisukiojantys ir dažnai gaminantys įvairiausius patiekalus sutiks, kad kartais net ir paprastam patiekalui reikia atidumo ir kruopštumo. Virtuviniai teptukai nepamainomi pagalbininkai jūsų namų virtuvėje, kurie padės paruošti tobulus ir nepriekaištingus patiekalus visai šeimai.

    Virtuviniai teptukai neužima daug vietos, lengvai naudojami, o specialūs šereliai sugeria reikiama kiekį skysčio ir lengvai jį paskirsto ant patiekalo. Teptuko pagalba lengvai paruošite įvairius maisto patiekalus, pyragus bei kitus kepinius.

    Virtuvinio teptuko pagalba užteptas kiaušinio plakinys ar kitas ingredientas jūsų patiekalui suteikia sodrią, auksinę spalvą, ir estetinį patiekalo vaizdą. Teptukai yra ergonomiški, nesukietėja, nesulimpa, saugūs sąlyčiui su maisto produktais.

    Virtuvinius teptukus lengva ne tik naudoti, bet ir juos prižiūrėti. Po kiekvieno naudojimo juos galite nuplauti po tekančiu vandeniu, arba galite plauti indaplovėje. Po plovimo teptukai nepraranda savo formos bei nesulimpa.