Prekių katalogas

Virtuviniai pincetai internetu

 • Virtuviniai pincetai internetu pigiau. Virtuvinių pincetų pagalba išimkite ašakas, apverskite mėsą ar kitus patiekalus kepančius keptuvėje ar griliuje. Pincetas padės saugiai ir kruopščiai perkelti įvairias dekoracijas ant deserto ar kito patiekalo.

 • Pincetai naudojami ne tik grožio industrijoje, tačiau ir virtuvėje, o tikros namų šeimininkės sutiks, kad pincetas ne tik naudingas, bet ir būtinas įrankis ruošiant įvairius patiekalus. Virtuviniai pincetai savo išvaizda primena įprastinius ir visiems gerai pažįstamus pincetus, kurie naudojami odos priežiūrai. Tačiau virtuviniai pincetai yra įvairių dydžių, storių ir paskirties.

  Kam gali būti naudojami virtuviniai pincetai?

  Žuvies paruošimui – su pinceto pagalba lengvai ir preciziškai pašalinsite ašakas esančias žuvies viduje ir užtikrinsite malonų ir tinkamą žuvies paruošimą.

  Patiekalų apvertimui – pinceto pagalba lengvai apversite tiek mažesnius, tiek didesnius maisto gabalėlius kepančius keptuvėje, taip pat saugiai juos išimsite iš keptuvės ar griliaus.

  Patiekalų patiekimui – norint patiekalą patiekti nepriekaištingai, tai galėsite nesunkiai atlikti su pinceto pagalba. Pincetas lengvai ir nepažeidžiamas patiekalo padės jį perkelti ir gražiai išdėstyti jį lėkštėje.

  Desertų ruošimui – įvairių tortų, pyragėlių ir kitų desertų ruošimas yra atsakingas žingsnis, o ypatingai tuomet, kai juos tenka puošti įvairiausiomis dekoracijomis. Pinceto pagalba ant deserto saugiai perkelsite net mažiausias dekoracijas.

  Derekis.lt asortimente rasite įvairių dydžių pincetų, skirtų tiek didesniam tiek smulkesniem, reikalaujančiam daugiau atidumo maisto paruošimui.