Prekių katalogas

Virtuviniai kabliukai internetu

 • Virtuviniai kabliukai internetu pigiau. Virtuvinių kabliukų pagalba sukurkite tvarką savo virtuvėje, nedideli, tačiau kompaktiški kabliukai prilips prie bet kokio virtuvės paviršiaus, todėl ant kabliukų galėsite pakabinti įvairius daiktus – įrankius, šluostes ir kt.
   

  Prekių nėra.
 • Virtuviniai kabliukai – funkcionalus ir patogus sprendimas norint savo virtuvėje palaikyti tvarką ir švarą.

  Tvarkinga virtuvė sukuria estetinį vaizdą, o gaminti tokioje virtuvėje būna kur kas maloniau. Visgi, kad virtuvė būtų visuomet tvarkinga, kiekvienas daiktas - įrankiai ar šluostės turi turėti savo vietą. Virtuviniai kabliukai puiki išeitis pakabinti įrankius, šluostes ar kitus smulkius daiktus virtuvėje, kurie ne visuomet randa savo vietą.

  Virtuviniai kabliukai nedideli, neužima daug vietos, tačiau itin patvarūs ir patogūs. Derekis.lt asortimente galite įsigyti vakuuminius kabliukus kurie prisitvirtins prie bet kokios sienos, ar spintelės. Kabliukus galite lengvai pritvirtinti be jokių varžtų, grąžtų ar papildomos įrangos. Jie lengvai prilimpa prie plytelių, stalviršio ar medinės spintelės durų.

  Ant virtuvinių kabliukų galite pakabinti įvairius įrankius – samčius, šaukštus, tarkas ir kt. Taip pat šluostes ir kitus lengvus virtuvės daiktus. Virtuvinių kabliukų pagalba sukursite estetiką ir tvarką savo virtuvėje. Patogiai galėsite pasikabinti naudojamus daiktus ar įrankius patiekalų gamybai.

  Virtuvinius kabliukus galite išsirinkti pagal norimą dizainą – dydį bei spalvą, kurį lengvai priderinsite prie savo virtuvės ir viso namų interjero.