Prekių katalogas

Svarstyklės internetu

  • Svarstyklės internetu pigiau. Virtuvinių svarstyklių pagalba sverkite įvairius maisto produktus, lengvai pasigaminkite mėgstamus patiekalus be jokio vargo. Derekis.lt virtuvės reikmenys: indai, puodai, keptuvės ir buitinė technika internetu pigiau.

  • Virtuvinės svarstyklės nepamainomas daiktas patiekalų ruošime. Ir nors kai kuriems patiekalams paruošti svarstyklės tikrai nebūtinos, visgi daugelis patiekalų reikalauja tikslių ingredientų porcijų, norint, kad rezultatas iš tiesų nenuviltų.

    Derekis.lt asortimente rasite patogių, lengvų elektrinių svarstyklių, kurios taps pagalbininku įvairių patiekalų gaminime. Svarstyklių pagalba greitai pasversite miltus, cukrų, įvairius prieskonius, bei skysčius. Dažniausiai elektrinių svarstyklių maksimalus svoris yra 5 kg.

    Daugelis svarstyklių yra su specialiomis talpomis, į kurias galite berti tiek sausus tiek skystus ingredientus. Taip pat galite rinktis svarstykles ir be papildomo indo (talpos), tuomet galėsite sverti produktus bet kokiame inde.

    Elektrinių svarstyklių korpuse yra įmontuoti specialūs LCD ekranai, kurie akimirksniu parodo produktų svorį, galima paklaida – 1g. Taip pat yra galimybė keisti matavimo matus - Gramai (g), Mililitrai (ml), Svarai (lb), Uncijos (oz). Daugelis svarstyklių yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, todėl yra saugios sąlyčiui su bet kokiais maisto produktais.