Prekių katalogas

Spaustuvai internetu

 • Spaustuvai internetu pigiau. Spaustuvų pagalba gaminkite mėsos paplotėlius, vyniotinius, sunkite sultis nuo tarkuotų daržovių, bulvių, patogiai ir lengvai išspauskite česnaką ar sultis iš citrinos. Derekis.lt virtuvės reikmenys: indai, puodai, keptuvės ir buitinė technika internetu pigiau.

 • Spaustuvai – nepamainomas daiktas Jūsų namų virtuvėje. Spaustuvo pagalba greitai ir lengvai gaminkite įvairius patiekalus bei pasiruoškite ingredientus patiekalo gamybai.

  Derekis.lt asortimente galite rasti spaustuvų skirtų:

  Mėsos patiekalų gamybai – pasigaminkite hamburgeriui skirtus maltos mėsos paplotėlius, spauskite įvairias mėsos rūšis ir pasiruoškite įvairaus dydžio mėsos paplotėlius, kuriuos beliks tik iškepti. Ruoškite mėsos vyniotinius, spaustuvu suformuokite norimos mėsos vyniotinius kepimui ar virimui.

  Daržovių ir vaisių paruošimui skirti spaustuvai – išspauskite citrinos ar kito vaisiaus sultis. Išsirinkite spaustuvą skirtą česnakų ar prieskonių spaudimui.

  Taip pat asortimente rasite spaustuvų skirtų tarkuotų bulvių ar kitų daržovių nusunkimui, vaisių kauliukų išėmėjų. Spaustuvo pagalba greitai ir lengvai paruošite maisto produktus tolimesniam patiekalo gaminimui.
  Spaustuvai neužima daug vietos bei nenaudoja elektros sąnaudų. Daugelis spaustuvų pagaminti iš nerūdijančio plieno, kuris yra saugus sąlyčiui su maisto produktais.